dünyada yaşanmasını beklediğiniz şeyler

21.yy yaşayanlar olarak darbe dönemini, terörü ve ekonomik krizi gördük. birde kıyamet kopsa tadından yenmez
ben hızlı bür nufus kırılması bekliyorum hayırlısıyla. dünya üzerinde insan nufusu çok hızlı arttı. umarım bu bir noktada dengelenmeye başlar. mümkünse bu dengelenme aptallardan başlasın.
ülkeler arasında yapılan gizli antlaşmaların ortaya çıkması ve yeni bir dünya düzeni.
islam dinini seçenlerin dahada özgür bir hakkı olmasını beklediğim gelecektir. devletin değilde daha çok bireyin söz hakkının olduğu bir yapı olacağını düşündüğüm gerçektir. genellemedir tüm baskı altında yaşayan ülkeleri içerir. dendiği gibi zamanın şartlarına göre olmalıdır. kadınların güçleneceği bir dünya olacağını düşünüyorum açıkçası.
dolar düşsün parfümüm bitti a dostlar
aziz yıldırım'ın gitmesi...
bütün vize pasaport işlemleri kaldırılsın. dünya tertemiz bir yer olsun herkes istediği ülkeye gitsin gelsin sonuçta dünyalıyız. hatta uçaklarda bedava olsun.
önce dünya çapında büyük bir ekonomik kriz yaşanacak. bu ekonomik krizin sebebi ülkelerin daha büyük, daha güçlü olmak pahasına diğer ülkelere düşmanlaşması olacak. en az üç farklı güç odağı olacak ve ülkeler bu güç odaklarının etrafında ışığa gelen sinekler gibi toplanacak. sonrası malum, bir suikast veya bombalama sonrası savaş ilanları ve üçüncü dünya savaşına hoşgeldiniz.
felaket tellalı bildirdi,
kaos, fakirlerin zenginleri öldürmesi.. yüksek bir direğe banka sahiplerinin kellesinin asılması.. (bkz:benim komünist arkadaşlarım da var)
düşünmekten çok umudu olan şey, sosyalizmdir.
3. dünya savaşı'nın istemesekte yaşanacak olması