duvar bar

çok takıldığım mekan, napalım yani sanki adam akıllı bir yer varda.
guvenlik mesleğinin çıkacak olaylara müdahale edip yatıştırmak olarak değilde , mekanda olay çıkarmak olarak algılandığı , iç dizaynı güzel ortamı bazen saçma belirli bi saatten sonra çalan 90 kar kuşağı şarkıları hoş mekan
çanakkale'deki en vasat mekanlardan biri. akava bu çakma hippilerin olduğu şehire bile fazla bence. hak etmiyorlar efenim haksız mıyım?
burada kendilerine güvenlikçi diyen ergenlerin serengeti düzlüklerinde dişisini etkilemeye çalışan şempanze misali yaptıkları hareketleri ben de biliyorum. dışardan nasıl gözüktüklerini hala kimse söylemedi heralde bunlara.

neyse bu pikaçulara prim vermemek lazım hangover, akava on basar buraya ve buradakilere.
bu şehre yakışmayan insanların çalıştırdığı mekanımsı. bu kadar berbat bir yere gideceğinize evinizde oturun daha elit hissedersiniz.
çanakkale de gitmeyenin dövüldüğü yer
mutfağı dışında pek bir albenisi olmayan mekan.
en güzel günlerimizi geçirdiğimiz, ümit abinin güler yüzüyle mutlu olduğumuz, sosyal medyadaki sorularıyla bedava netflix, blu tv, bira, yemek kazanabildiğimiz öğrenci dostu mekan.

buraya kötü diyenlerin üçüncü sınıf techno çalan ve %99u erkeklerden oluşan bir yerden haz almaları normal karşılanabilir.

kovalak değiliz bu yüzden hep duvarcı olarak kalacağız.
ismini, hortlatıldığı için yeni öğrendiğim mekan. çanakkale'ye geldiğim zaman deneyeceğim bir mekan. yazdım aklıma
henüz gitmediğime herkesin şaşırdığı mekan
  • /
  • 3