duygusuz seks seks midir?

öncelikle sekse bir anlam yüklemek doğru mudur? yani seks olayına sadece bedensel olarak bakmak,bedensel haz alıp ruhsal bir düşünce vermemekten bahsediyorum.bir tarafta barda tanıştığın,sabaha karşı yatağından kıyafetini giyişini gördüğün kişi.bir tarafta ise mumlu şaraplı akşam yemeğinin ardından ufak öpücüklerle başlayan ve sabah kahvaltısıyla taçlandırılacak olan olay. birinci örneğime fasılcıyı ikincisine ise medellini örnek veresim geliyor.duygusuz seks adam mıdır sözlük?
duygusuz seks orta ölçekli bir sekstir. ama duygulu olan, hafif öpücüklerle başlanan seks has sekstir. he sonunda seksin ortasında duyguyu unutup gene aaaoovvğ hadi al ağzına gibi iğrençleşebiliyoruz ama olsun..
müslüman sevişmez kendinize gelin
seks değildir o seks olsa yerinde duramazsın
bu iş duygusuz olmasaydı milyon dolarlık sektörler doğurur muydu diye düşünmek lazım
katiyen ve asla degildir
duygusuz seks mastürbasyonun çiftle yapılan halidir net.
asıl seks duygusuz sekstir çatara patara bum güm bağıra çağıra duygu girdimi insanı dizginliyo ehlileştiriyo hayvan gibi sikişmek lazım tadı o zaman çıkar
duygusuz seks konusunda bolca tecrübesi, düzenli ilişki içerisinde manevi tatminli seks konusunda az buçuk tecrübeli bir insan olarak şunu net söyleyebilirim ki, duygusuz seksin en zirve noktası bile vasat sekstir. karşınızda ki vücudu tanımazsınız, karşınızda ki insan sizin vücudunuzu tanımaz. o vasat sekse bile ulaşmak için ise geçmeniz gereken yol;
a- mental bağlantı/muhabbet/ilgi alanları uyumu,
b- fiziksel uyum/çekim
olurda piyango size çıkarsa bu iki noktadan yakalayıp vasat bir gece geçirebilirsiniz.
vasat olmasının sebebi tabii ki kurulan bağlantıların zayıf olmasıdır. orgazm tecrübeli insanlar için yine de mümkün olsa da iki taraf içinde garanti değildir.

öte yandan manevi tatmin yakaladığınız bir insanla seks her seferinde güzelleşir.
bunun sebepleri arasında;
-karşıda ki insana duyulan güven, en savunmasız anınızda karşınızda ki insana güven duyabilmek güzeldir.(bkz:basic instinct)
-iki tarafında birbirinin vücudunu tanıması, nelerden hoşlanıp hoşlanmadıklarını anlaması ve buna uygun davranması (ne yaptığını o spesifik insana göre bilmesi)
-sevdiğiniz biriyle seviştikten sonra "nasıldım?" diye düşünmezsiniz. o yataktan sadece boşalıpta kalkmazsınız. sohbet edersiniz, gülersiniz. samimidir.
-duygusuz seks bir süre sonra insan da bir boşluk hissi yaratabiliyor. anlamsızlaşıyor. kendinizi değersiz ve kullanılmış hissetmeye başlayabiliyorsunuz. evet kadınlarda erkekleri seks için kullanabiliyor.
bu sebeplerden ötürü muhabbet edin, tanıyın önce karşınızda ki insanı. hollywood'dan, amerikan yoz kültüründen gaza gelip'te kendinizi yalnızlaştırmayın.
değildir, seks olsa yerinde duramazsın
karşınızdaki insan ne kadar tecrübeli olsa da güzel bi seks değildir hele ki duygulu olanını yaşadıktan sonra vasat olduğunu anlarsınız
cevabi bir erkek icin evet, bir kadin icin hayir olan sorudur.
illa duygu olması şart değil ayşe merve veya hülya da olabilir