eğitim fakültesindeki kızlar gusül abdestimizi bozuyor

ilahiyatçı erkek öğrencilerin eğitim fakültesi okuyan kadınların fazla açık giyinmesi sebebiyle başlattığı imza kampanyası'nın sebebi "gusül abdestlerinin bozulmasıymış.."
bu kampanyayı destekleyenleri domaltıp sikeceksin ki abdestleri'nin bozulduğu konusunda kesin bir yargı elde edebilsinler.. (bkz:yallah türkiye'ye)
acaba ben mi açtım lan diye 2 saniye düşündüğüm başlık.

olabilir böyle şeyler takmamak lazım din kültürü ve ahlak bilgisi okuduğum yıllarda diğer fakülte kızları benim de nefsimi çok fazla zora sürüklüyorlardı..
amk barzoları abazalıktan ölüyoruz demiyorlar da yok abdest bozuluyor, yok bilmem ne. bi siktirin gidin aq
2 yıldır barinmaya çalıştığımız ilahiyat öğrencilerinin zirvaliklarindan biriydi elbet. kendi pisliklerini bizimle bağdaştırmaya çalıştılar ama yemedi
“sizi ancak cehennem kuyuları paklar.”
de ve ki'lerin yazımı konusunda ücretsiz kurs vereceğim. yeşillendirsin isteyenler.ulan yıllardır nazilik yapmıyorum bu konuda gözünüzü seveyim düzeltin.
"bu post başlık düzeltildikten sonra kendini yok edecektir"
çomü bitmiş arkadaşlar
çok da şaapmayın,ilahiyat fakültesi ile olan işimiz bitti. fakültenizde boğulun
o kampanyayı başlatan zırtolar büyük ihtimalle bahsedilen kızları kürkle bile görse salyalarını akıtan tipler olduğundan herhangi bir dişi gusül abdestlerini bozmaya çok rahat yeter gibi geliyor bana
ıstediğin kadar oku , istediğin okulu bitir kafa yapını degistirmedigin ve at gözlüklerini takmaya devam ettigin sürece bir arpa boyu yol alamazsın. bu imza kampanyası olayı gerçekten çok saçma.. galiba birisi ilahiyat öğrencilerine gusül abdestinin hangi zamanlarda bozulduğunu tekrar anlatmalı.. he o eğitimden sonra bile baska bir durum varsa o öğrenciler tedavi altına alınmalı aksi takdirde toplumda barınmaları sakıncalıdır.
gusül bozulmasın derken kafayı bozmak... çok uğraşmayın başka yerleriniz de bozulmasın, lazım olur diyeceğim de sizden çıkan israflar bize lazım değil.
benim anlayamadığım çok ince bir detay var gerçekten inandıkları dinin bölümünün dersini veren bir fakülte değil mi burası? madem öyle inandıkları kitapta kadınlar el üstünde tutulmalıdırlar, ayıplar saklanmalıdırlar, senin dinin sana benim dinim bana ifadeleri geçerken böyle bir hareket başlatmaları ne kadar tutarlı bir davranış?
ayy sonunda kurtulduk.biz myo'dan diğerleri ilahiyattan.eğitim sen ne güzelsin.ef sonunda yuvasına dönüyor!