ekşi sözlük

ülkemizin en köklü ve eski sözlükspot markasıdır. gündeme yön veren sosyal medya platformu da denilebilir.

genellikle muhalif kişiliklerin açtığı başlıklar ile dikkat çeker.

pn: hayatımda aleni olarak en çok pkk sempatizanını gördüğüm yer.
dünyanın en güzel ortamından en iğrenç ortamına dönmüş sosyal mecra
yaklaşık 2008 yılından beridir dokuzuncu nesil yazar olarak içinde bulunduğum sosyal medya mecrası. özellikle 2010 yılına kadar gayet iyi bir ortamı vardı ancak 2011 yılı sonrasında sıklıkla üye alımlarıyla birlikte ekşi sözlük mecrasının da maalesef kalitesi düştü. 2 kelimeyi bir araya getiremeyip, izandan yoksun, mantıktan yoksun, siyasiyi bırak; gündelik hayatında bile yaşadığı ruhsal durumu anlatabilecek kalibreye sahip olmayan yazarlarla doldu taştı.
"çaylaklardan mesaj bekleyen yazarlar veritabanı"

şu başlık altına yazılanları okursak şimdiki genel durumunu anlamış oluruz. üzücü gerçekten.
ne ara ekşi’yi eleştirecek konuma geldiniz la bebeler?
hala bir çok sözlükten kaliteli olduğunu düşündüğüm mecra
mantıksız insan yuvası.
katılımcı sözlük kulvarını açan ve bu yolda klon sözlüklere öncülük eden kendi tabiriyle kutsal bilgi kaynağı.
1999 yılında bu kadar orospu çocuğunu nerede toplamak konusunda sıkıntı çeken bi kaç zihniyetin kurup öncülük ettiği vasat platform
okumaya değer haber sitesi olmadığı için gündemi takip etmek amacıyla kullandığım site. sanırım en az 100 tane paralı yazar var. bu yazarlar kışkırtıcı başlık açmaktan sorumlular. keşke bir haber sitemiz olsaydı.
önceden yiğit adamların yeriydi. şimdiler ise kiralık kalemlerin yurdu olmuş.
orospu çocuğu paralı aktroller yüzünden okunmaz hale gelen oluşum. whatsapp, telegram vb. gruplarında haberleşip, birisi başlık açtığında 10 saniye içerisinde bir sayfa entry giriyorlar başlığa. başlıkları uplayıp gündeme getiriyorlar. 10'ar 20'şer hesapları parayla satın alındığı için sözlükten uçurulsalar bile yeni hesaplarla geri geliyorlar. çaylak sırası falan da beklemiyorlar bu yüzden.

eğer muhalefetten biri kötülenecekse bir sayfa boyunca bu paralı piçlerin iftiraları doluyor başlığa. aynı şekilde kendi siyasilerinden birisiyle ilgili bir başlıkta 1 sayfa boyunca aynı övgü entryleri görüyorsunuz.

atatürk'e hakaret etmek bunlarda, muhalefete iftira atmak bunlarda, yalan haber çıkarmak bunlarda. ekşi sözlük moderasyonu ise bunlara göz yumuyor. uçursalar bile bunlar yine hesap satın alarak geri geliyorlar.