en nefret edilen insan türü

yalnızca çıkarları üzerine hareket eden insan türüdür. bence.
aynaya bakınca gördüğüm
sessiz ortamda sessizce kahkaha atmaya çalışan insan tipi, bırak hönkürerek kahkaha at, canımı ye ya...
boş beleş insan tipi. bunlar dünyada olmasada olur.
açık, net konuşmaz, ota boka alınır, sinirlendiği konuyu konuşurken inceden inceden laf sokar, bir de en olanı şu inadına inat hareketler yapar. bunları gördükçe yavaş yavaş o insana karşı saygı, sevgi, ilgi minimuma düşer.
her ortamda hiç olmadığı kişiliklere bürünen insanlar hep itici olacaksınız gözümde.
her konuda bilgi sahibiymiş gibi bilip bilmediği her şey hakkında konuşup bilmişlik taslayan insan
hayatı boyunca bir baltaya sap olamamış ama her konuda fikir sahibi olan, yorum yapma, başkalarının hayatına karışma arzusuyla yanıp tutuşan; kuru kalabalıktan başka bir boka yaramayan insanlar.
içince sarhoş olduğunu kabullenmeyio biraz sessiz konuş denildiğinde ben normal konuşuyorum zaten diyen insan tipidir
şüphe içerisinde olmadan, tanrı kompleksine girmiş, her şeyi bildiğini iddia eden dunner-kruger sendromu içerisindekiler. fanatiklik içerisinde herhangi bir görüşü ideolojik hale getiren insanlarda bu durum çok oluyor ne yazık ki. bertrand russell'ın deyimiyle bitireyim: "bu dünyanın bütün problemi aptallar ve fanatiklerin her zaman kendinden emin olmalarıyken, bilge insanların şüpheyle dolu olmasıdır."
kendi espirisine kendi gülen ve böbürlenen (cenk dumazel hariç, o bir yüzyıl daha böbürlensin, izlemesi keyifli)
tepkisiz kalan insan. takmayan insan. ben bir şey sorduğumda olumlu ya da olumsuz bir cevap beklerim. beni bekletmeye hakkın yok. bu yüzden benim için sevginin zıttı nefret değil, kayıtsız kalmaktır.
her türlü konuda kendi doğruları olan ve asla sizin ne düşündüğünüzü, ne sevdiğinizi yahut ne sevmediğinizi düşünmeyen insan türü. onlar için kırılmanız gram önem taşımamakla beraber kendi fikirleri dünyanın en doğru fikirleridir.
her şeyi abartan tipler gülmeyi, ağlamayı, bir de tırnağı kırılınca kopmuş gibi davrananlar neyse işte anladınız siz bu insancıklar sinirimi bozar her daim buna şu savunmaları olabilir ee napıyım acı eşiğim düşük benim bunu da tercüme edeyim hemen ne olur bi ton ilgi göster bana lütfen lan harbi nefret ediyormuşum ya tuh
her insan çıkarcı ama bazıları üst seviye be
vegan feminist oto boka duyar kasan kanserler.