erkekler ne ister

sokakta efendi, mutfakta aşçı, yatakta porno starı olabilecek kadın isterler.
kendinin ve yapabileceklerinin farkında olan özgüveni yüksek bir kadın.
erkekler ne mi ister ? erkekler sevgilisi tayt giymesin ister , erkeği yanında değilken hatunun cıbıl cıbıl dekolteli bir şekilde dışarı çıkmamasını ister , kız whatsapp gruplarına ayırdığı vaktin 10 da 1 ini telefonda onunla konuşmasını ister , saçma sapan şeylere trip yememek ister e.g : hayatııım ne demek 9 erkek 1 kız dışarı çıkacaksınız aslaaaağğğ!!! gibi. erkekler maç izlerken sessizce birasını yudumlaya bilmek ister , erkek erkeğe rakıya çıktıkları zaman o buraya gelecek diye bağırmak ister , yeni birisiyle tanıştığı zaman ilk buluşmada hesabın hepsini ödememek ister . kadınlar sanıyor ki aklımız fikrimiz yatakta , evet aklımız fikrimiz yatakta olabilir ama önemli olan oraya giden yol , 10. adım yatak ise ilk 9 u daha önemli bizim için ohh be rahatladım az da olsa.
bana birşeyler katabilen , ileri gormemi sağlayan ,beraber kitap okuyabileceğim , dizi izleyebileceğim , yüzünden tebessüm eksik olmayan bir hatun . yazacak çok şey varsa bunlar önemlileri .
 resim


beyler hiç inkar etmeyin hepimizin istediği böyle bir makine var yok öyle kadın yok böyle kadın bırakın bu işleri
erkekler ne ister sorusuna cevap bulmak istiyorsanız kesinlikle "phantom thread" izleyin derim. baş karakterin psikolojisini anladığınızda erkeklerin ne istediğini de anlayacaksınız.
basini sokacagi sicak bir yuva ister.
erkekler para ister. sonra gerisi gelir zaten
  • /
  • 2
İletişim - Kurallar