erkeklerde etek tıraşının püf noktaları

değerli erkek arkadaşlar gerek her an olabilecek cinsel bi etkileşim için gerekse sağlığımız için önemli bi konuya dikkat çekmek istiyorum.etek tıraşı rastgele vur gitsin yapılacak bişey değildir.

kıl durumuna göre kasık ve apış araları kesilecek mi kesilmeyecek mi ? testislere inmeli miyim inersem ne kadar inmeliyim ?
göt çeperine doğru tıraş olmam beni ibne yapar mı ? bu gizliden gizliye hoşuma mı gidiyor ? endişelerinden kurtacağım

öncelikle arkadaşlar gilette 3 bıçaklı tıraş bıçağı mach 3 ve arko tıraş köpüğüne ama confort olanından ihtiyacımız var hassasiyet için.

arkadaşlar tıraş ihtiyacınız geldiğinde çırılçıplak soyunup banyoda aynanın tam 3 metre karşısına geçtiğinizde penisinin üstünün kıllarla birlikteki siyah tonu kasıklarla arasında bi fark hissettirmiyorsa yani kasıklarınızın rengi daha açık değilse maalesef kıllı bi ayı olduğunuz için kasıklarınızı da tıraş etmeniz gerekiyor.

duşa girdikten sonra ılık suyla mağlum bölgeyi tamamen yıkadığımızdan emin olduktan sonra suyu kapatıyoruz ve tıraş köpüğünü elimize sıktıktan sonra kıl köklerine baskı uygulayacak şekilde yediriyoruz ve gezdiriyoruz.ilk önce penisimizin üstünü temizleyecek şekilde kesiyoruz ama bakın burası önemli.penisinizi olduğundan daha büyük göstermek isterseniz değişik kesim desenleri uygulayabilirsiniz. ben en geçerli olan olarak yukarıdan başlayıp penisi işaret edicek tarzda ters duran üçgen kıl kesimini tercih ediyorum göz yanılması sağlayarak olduğundan 2 cm kadar büyük gösterebiliyor.

kasık üzerindeki kıllar için ben her zaman lazer epilasyon öneriyorum ama fakirlik durumlarınızı düşündüğümde biraz hayal gibi kaçıyor neticede çoğunuzun bi tane tek bıçaklı banyo bıçağı alıp kasap gibi haldır huldur etek tıraşı olduğunuzu düşünüyorum.neyse.

kasıktaki kıllar için tüy dökücü kremler tercih edebilirsiniz ama bunu banyodan önce sürüp bi süre bekledikten sonra suyun altına girerek halledeceksiniz.kasıklar önemlidir beyler olası bi oral sekste sizi gariban gibi gösterebilir dikkat edin derim.


gelelim testislere. testislerin penisle birleştiği hemen alt nokta tamamen yumuşak jilet darbeleriyle dikkatli bi şekilde kıllardan arındırılmalıdır.testislerin tam ortasındaki sanki iki kutbu birbirinden ayıran o çizgiden iki parmağınızla testisi yukarı doğru çekip düz ve gergin bir yüzey yaratarak jilet için uygun bi çalışma sahası yaratabilirsiniz arkadaşlar bu yöntemi deneyin.bu sayede apış aralarına da ulaşarak tamamen pürüzsüz bi cinsel alan yaratabilir özgüveninize özgüven ekleyebilirsiniz.


arkadaşlar göt çeperi ve çevresi için bilgiler oldukça kapsamlı fakat düzenli bi seks hayatınız yoksa ve seks öncesi ön sevişmede 69 pozisyonu tercih eden biri değilseniz ki sanmıyorum bu bölgedeki kıllar pek sorun teşkil etmez.lakin 69 pozisyonunda karşı taraf için 10 cm den yakın göz kontağı olabileceğinden görsel sıkıntı yaratabilir. bu ihtimaller için de tüy dökücü krem öneriyorum.

yazarken betimleme hatalarım olduysa özür dilerim.anlayamadığınız yerler olursa eğer dm atarak destekleyici görsellerimi de paylaşabilirim. temiz ve hijyen dolu genital bölgeler diliyorum herkese.iyi akşamlar
bu zamana kadar traş makinasıyla yapıyordum vay aq baştan yanlış yapmışım teşekkürler fasılcı cinsel hayatımı kurtardın