erkeklerin küpe takması

cok yakistirdigim olaydir. kupe takip da yakismayani gormedim. ne olur takin ya.

edit: bu baslik bu eylemin anormal oldugunu savunmak icin acilmadi hanimlar beyler, bence de normal bi eylem, ilk entryi okunsa daha iyi olabilir
pek sıcak bakmadığım olay. takı biraz kadın işi gibi.
gayet sıradan bir olaydır.küpe de bileklik,kolye,piercing gibi bir aksesuardır ve aksesuarlar zaten takmak için vardır.
aksini düşünen ağır fetöcüdür.
takı takmak yüzyıllar boyunca unisex bir şekilde süregelmiştir. ne oldu da şu son yüzyılda sadece kadınlara atfedildiğini anlayamadım. herkesin kendine yakışanı taktıktan sonra sorun olmayacağını düşündüğüm için gayet normal olan bir durumdur.
takıdır doğaldır. lakin asla 2 kulağı da delik olan hem cinslerimden haz etmedim. zamanında uzun saçlarımın kamuflajı ile altın halka ve kırmızı dikenli küpe taktığım doğrudur. saçların kesilmesi ve kulakların ifşa olması ile daha sade ve düz renkli olanlar rahat hissettirir.
seksiszmi bırakıp tarafsız yorumlanmasını, hatta insanın kendi ile alakalı olduğundan hiç yorumlanmaması gerektiğini düşündüğüm konudur. nasıl güzel/ yakışıklı hissediyorsanız öyle olunuz efenim.
yakışıyorsa herkes takabilir. yalnız yazmadan edemeyeceğim. eğitim fakültesinde beğendiğim bir çocuk var. dün gördüm o da takmaya başlamış. çok yakışmıştı. yakıştığını düşünen taksın. yakışmadıysa da taksın. belki canı istemiştir. cgdjjxkdjdj
kulak benim deldiririm, kulak memesi benim belletiri böyle değildi bu ama olsun.. delik küpeli kulağımla çok mutluyum. kızlar seviyor diye değil, kendime yakıştırdığım için takıyorum.
kadınların küpe takması kadar doğal bir eylemdir. zira 2018'de hala bunu tartışıyor oluşumuz fazlaca absürttür.
takmasını bilene oh my god..
klasik kulak memesini bir kere deldirmek değilde kıkırdağını deldirirse yakıştığını düşünmekteyim
İletişim - Kurallar