erkeklerin makyajsız kız severim tripleri

aralarında benimde bulunduğum grup . makyajsız kadın mı olur?
makyajsız kadın bakımsız kadındır, bakımsız kadın, aptal kadındır, aptal kadın doğuştan güzel kadındır.
bunun bir diğer versiyonu doğal makyajlı kız versiyonu. maalesef size kötü bir itirafım var o doğal sandığınız kızın yüzünde 731282 tane makyaj malzemesi var. biri eksik oldu mu zaten sorular yağmaya başlıyor. hasta mısın bugün?
makyajsız da çok çok güzel olan kız arkadaşlarım var hepsi canımın içi.

ayrıca çok haklı bir trip kusura bakmayın sevgili ofansifler. ben ciddi düşündüğüm kadınla ileride çocuk yaptığımda yeni aile bireyimiz güzel ve yakışıklı olsun istiyorum, o yüzden görmem lazım gerçek yüzünü kız arkadaşımın.

abartmayın şu makyajı ben yüzünde paintball turnuvası düzenlemiş gibi hanımlar istemiyorum hayatımda
makyajsız kız severim diyen her erkek makyaj yapan kızı görür görmez ağzı açık ayran budalasına dönen makyajsız kırı görünce suratına işemem ben bunun diyen erkek türüdür ve iğrençlerdir
vallahi makyajsız daha güzel. ben de o kadar boya sürsem ben de güzel olurum.
o olursa öyle olur, öyle olursa böyle olur, böyle olması iyidir o yüzden ben böylesini seviyorum. ichmek çoğu bünyeye iyi gelmiyor.
ayrıca bakım ile makyaj aynı mı değil. mesela ruj bence boş bir şey ama bu dudağa sürülen nemlendirici bakım için yapılan bir şey. yüzüm güzel ve temiz olsun diye yüzünü yıkayan insan ile yüzüm güzel görünsün diye tarak kürek bir yığın boya süren insan arasında dağlar var. kusura bakın lütfen.
bir de şey var ‘ekmek almaya bakkala giderken bile topuklu ayakkabı giysin aaaabi’ tribi. gerçekten yakın arkadaşlarımdan birinden duyduğum ve bana ciddi şekilde bunu savunan bir arkadaşım(!) hiç kimse farkında değil ama hiçbirimiz size, bir başkasına hitap etmek zorunda değiliz. istediğimiz için istediğimiz yerde istediğimiz zaman istediğimiz şeyi kendimiz için yaparız.
gereği kadar yapılması lazım ya da kadının erkek arkadaşına göre gerekli bir makyaj anlayışına sahip olmalı
doğallıktan yana olduğum için bu konuda erkek arkadaşlara hak vermekle birlikte her gün düğün makyajıyla gezen hemcinslerime anlam veremiyorum, o katmanlar atılsın lütfen
kötü makyajlı kadınlara maruz kalmaktan hep. kalanı da tercih meselesi bende sakalsızsa yiğit gözüyle bakamıyorum mesela
bu gruba dahilim. “güzelliğini boyalarla, örtmüşsün” iltifatınıda çok seviyorum
gereksiz boyaların, vücuduna benim sana sarılamadığım kadar sarılmasını mantıklı bulmuyorum.
aklımı yitiricem yazıları okudukça erkek arkadaşına göre makyajını ayarlasın falan ne demek :ddd arkadaşlar şu konuda anlaşalım bir insan kendini nasıl iyi hissediyorsa öyle gezsin makyajlı makyajsız farketmez ha şayet bir erkek bundan hoşlanmıyorsa hoslanmayabilir. gülünç olup böyle basit şeyler hakkında döşeme yapıyorsunuz ya bitiyorum.
makyajlı veya makyajsız ne farkeder? bi kadın kendini nasıl iyi hissediyorsa onu yapmalı.sakaldan suratı görünmeyen adamlarda makyajlı kızlara laf söylemesin bi zahmet.
bu bir trip değil bir arzu neden erkekler makyajsız kız sevemez mi?
sevgilisinin giydiği eteğin boyuna karışıp, yanından geçen mini etekli bir kıza dibi düşen erkekle aynıdır benim gözümde.
sakallarınızı kesin öyle konuşalım beyler
.......:(((((((((((
önce kişiliğinizi oturtun ve insanlara baktığınızda dış görünüşlerinden daha fazla şey görün dedirten başlık. kendine bakmaya korkup etrafta ki kızları yargılayan erkeklerin üzerinde durdugu konudur. nasıl mutlu hissediyorsa o kız öyle görünür, kimsenin bu konuda diyecek bir şeyi olamaz
iç güzellik algısını yaratmış ve daha önce makyaj yüzünden kandırılmış hisseden erkektir.
kişinin kendini iyi hissettiği derecede makyaj yapması önemli olan, kaldı ki zaten kız onu öyle görmenizi istiyorsa öyle gelir yanınıza
makyajsız halimi gördüğü halde, çok da parlak değilmiş demesine rağmen hala bunu savunan erkek kişisini öperim.
makyajsız karı balkonsuz eve benzer. o yüzden makyajsız daha güzelsin diyen erkek yalan söyler.
makyajlı ve makyajsız suratı ayırt edemeyen erkekler mi makyajsız kadın seviyormuş?
  • /
  • 2