erken boşalmayı önleyecek tavsiyeler

arkadaşlar biliyorsunuz ki fuhuş,seks,zina,ön sevişme,oral seks,anal seks,grup seks ve bilimum cinsel aktiviteler sonucu tatmin ve mutlu oluyoruz.

peki kim istemez ki hırçınca patlamak isteyen bu yanardağ lavlarını biraz daha içeride tutmayı?

hadi fasılcı ver şu tavsiyeleri de karıyı kızı mutlu edelim dediğinizi duyar gibiyim.

1-dozajında alkol almak.çok içerseniz ereksiyon olamazsınız dikkat edin.
2-seks esnasında basma etek giyen köylü analarınızın yazın köye gittiğinizde size ilk sarıldığı an hissedip çaktırmadığınız o leş ev yemeği kokusunu hatırlamaya çalışabilirsiniz.
3-partnerinizi mutlu etmeye çalışmaktan ziyade kendi vücudunuzu iyi dinlemelisiniz.atıyorım “sağlam basıyım” derken çok sevdiğiniz başka bi pozisyona geçmeyi atlamayacaksınız.zira bol pozisyon gol getirir bunu futboldan da biliyorsunuz.
4-pornolardaki eşsiz yarrak hatlarına sahip olmadığınız için utanmaya hiç gerek yok. doğal hissedin ve görüntü temaslarından utanmayın.
5-bakın yemeği pişirmek yemek yemekten,alışveriş yapmak dolabınızın dolduğu o halden her zaman daha keyiflidir oral seksten çekinmeyin.
6-seks esnasında temponuzu gereksiz yere arttırmayın.tempolu seks hayat kurtarır.
7-o an babanızın ne tempolarda çalışırken sizin seks yaptığınızı görse ne tepki verirdi diye içinizden geçirin.
8-misyoner pozisyondayken ulan şu an arkadan götüm nasıl gözüküyordur acaba diye bol bol içinizden geçirin.
9-oral seks esnasında bol bol gözünüzü yukarıya odaklayarak göbek deliği-memeler-göz teması kurun.gez göz arpacık gibi düşünebilirsiniz.her şeye rağmen erken boşalırsanız utanmanıza gerek yok.bugün havamda değildim senin bi kusurun yok harikaydın diyip eve geçerek 31 çekmeye devam edebilirsiniz.


he ve son olarak orgazm sonrası beni hatırlayınız.

you have fasılcı.they dont ;)
biraz daha az yapsanız diyorum hani.
-nefes ve ritim kontrolü.
-arada bir abartılmadan yapılacak kegel egzersizleri.*
bol bol çavuşu tokatlayın.
mesir macunu her türlü derde deva
antrenman arkadaş seksi bir spor olarak düşünün ne kadar antreman o kadar süre uzar birden uzun koşu yapamazsın kandırma kendini.
komilerin en büyük hatasıdır. bi bırak adam rahat rahat birasını, çayını, yemeğini bitirsin hemencecik erken boş alıyolar. komiyi uyarırsan erken boş almaz.
düzenli masturbasyon en doğal çözümdür, sex deki haz normaliniz olmali, ödülünüz değil
tam boşalıcakken aklınıza fasılcıyı getirin bi 10 dk daha idare edersiniz.
gerçekten çirkin bir arkadaşınızın sizi araması o telefonu açmasanız bile suratı aklınıza geldiğinde bütün his kaçıyor süre biraz daha uzayabiliyor.
keban barajı bile 1 sa 15 dk boşalıyor, bunu düşünüp olayı çok dramatize etmemeye çalışın.
entryleri okudum barajların boşalma sürelerinden bahsetmeniz çok güzel olmuş. keban barajını duymamıştım hiç bu bilgiyi öğrendiğim için çok sevinçliyim. böyle entrylerin çok faydalı olduğunu düşünüyorum.
#28509 bu fikre katılmıyorum. seksi kesinlikle spor olarak görebiliriz ama erken boşalma dediğiniz şeyin antremanla alakası yoktur. tamamen psikolojidir. antreman senin sekse daha ne kadar devam edebileceğini gösterir. şöyle örnek vereyim 2. postadan sonra götünü dönüp uyumak veya 4. postadan sonra hadi bidaha demek. ama bu antremanları da sadece seks yaparak sağlayabilirsiniz diye bi şey yok düzenli koşu bile iyi gelir
bu işin çözümü işi bilen bi hatun
ayağınız yere sağlam bassın
düzgün bi nefes kontrolü ve aklınıza getireceğiniz saçma bir görüntü işe yarayabilir