evde evcil hayvan beslemek

kuş ve balık ok. ama olay kedi beslemeye geldiğinde uzun bir süre kedi bokunun kokusuna alışamıyorsun bide sarılıp uyumaya çalıştığında genelde horluyorlar... yinede onu seviyorum canım kedim..
evinizin büyüklüğüne ve yaşadığınız yere göre evde hayvan beslemek daha mantıklı. küçücük apartman dairelerinde bir sürü kedisi ve kocaman köpek bakan insanları anlamıyorum. hayvanlara gezip dolaşma özgürlüğü yokken beslemek tuhaf oluyor.
muhabbet kuşu ailem ve balığım olmasına rağmen yetinemediğim, imkanım olsa daha fazlasını yapacağım durum; imkanı olan sahiplensin, kendine bir aile bekleyen o kadar çok can var ki..
apartman sakinleri laf etmese ufak çaplı hayvanat bahçesi kurabilirim ama adamlar çıt çıksa kapıya iniyor
konuşmayı yeni öğrenen çok tatlı bir muhabbet kuşum var insan gibi oldu artık mükemmel bir duygu
herhangi bir garipliği olmayan durumdur.
*zaten evcil hayvanlar evde beslenir.

muck.
sabah kafanda uyuyan kediyle uyanmaktır.
bizimkiler evde 22 yıldır besliyorlarmış ama ben hiç göremedim
ben negan ve besliyorum o da klubesinde ekskuyiz mi besliyor
biraz dışarda takıldıysan trip yiyip koltukları parçalanmış bulmak
hayvanları seviyorum ve evimde bana bir ses olsun istiyorum. tek başına ede kalmak sıkıcı oluyor. lakin hafta sonu memlekete döndüğüm için besleyemiyorum
her zaman bir kedim ya da köpeğim olsun istemiştim. köpek şu anki yaşantımda imkansız çünkü ev koşulları uygun değil. kedi ise tek sorunum şehir dışına çıktığımda nereye bırakacağımdır. ilerde yaşantımı belli bir düzene sokunca küçük çaplı bir hayvanat bahçesi kuracağım ve kedi köpekten daha çok istediğim bir hayvan vardır.
(bkz:lemur)
muhteşem bir eylemdir. özellikle tek yaşıyorsanız. sadri adında bi kediye sahibim. gideyim de bi' burnundan öpeyim aklıma geldi kerata.
sorumluluk almak gereken eylemdir. ama ben yavru kaplan beslemek istiyorum. neden diye soracak olursanız ben de bilmiyorum kaplanlar güzel hayvanlar. en azından sevmediğim biri olursa üstüne falan salarım.
efsane bir duygudur.evin son üyesidir.en küçük kardeştir. ancak çok hassaslardır. ilgilenemeyince küserler ve depresyona girerler. sorumluluk gerektirir. bakamayacak olan beslememeli.
ziya'yı özlemişim yahu. canım kardeşim.
sesten rahatsız oluyorsanız sakın bulldog veya pug cinsi almayın 3. senem fransız bulldogumla pis horlar vurdumduymazdır osurur bişey diyemezsin gelir horlar bişey diyemezsin hav sesi duyamazsın baf sesi duyarsın bide çok trip atar
annesi ve yavruları olmakla beraber 5 tane.aram çok iyi naber felan diyoz konuşuyoz tıslıyo felan ama piç iyi besliyor
aklıma evde yılan besleyen komşumuzu ve maymun besleyen akrabamızı getiren başlıktır bu hayvanların evcil olabiliteleri tartışmaya apaçıktır ancak komşumuzun ve akrabamızın ruh sağlıkları hakkında aynı şeyi söyleyemeyeceğim
sahiplenecekseniz önceliğiniz hayvan barınakları olsun lütfen
benimde var bir tane biraz uzun boylu ama olsun. adı ufuk
pek evcil sayılırmı bilemiyorum ama 7 adet pirana balığına sahip olmuşluğum vardı. haftada bir kilo et yemeleri dışında keyifliydi.
yaklaşık 8 yıl balık besledim. platonik bi sevgi gibiydi sarılamıyorsun karşında duruyor dokunamıyorsun.
dünyanın en yakışıklı tekirine sahip olmamdan ötürü cennetle bagdastirdigim başlık. bu sevgi anlatilmaz yaşanır efendim.
sabahın köründe bağırmasına dayanamayıp saldığın kuş ve sonrasında onun aşk ısırığıyla uyanmak.
tam moralin bozuk o sırada böyle yamacına bir şey geliyor sonra kalkıp salonun ortasına bıraktığı bokunu temizliyorsun.
  • /
  • 2