evlenilecek ve eğlenilecek kız tespiti

bi süredir yoktum..halkın arasındaydım gözlem yapıyordum..küçük kareli defterimle dolma kalemimi aldım çıktım sokaklara ve bunun üzerine bi kaç ince tespit yakaladım arkadaşlar.siz değerli erkek kardeşlerime de bunları aktarmaya karar verdim her zaman olduğu gibi.

yıllar ilerledikçe avrupai yaşam tarzı ülkemizde de hakim olmaya başladı arkadaşlar ve bu da erkek bireylerin gönül rahatlığı ile evlenme olayını suya düşürmeye başladı. neyse ki fasılcı mühendis aracılığıyla edineceğiniz bi kaç tüyo bazı şeyleri erkenden farkedebilmenizi sağlayacak. o zaman tespitlere geçelim.


1-civar mekanların en az bir tanesinin işletmecisini ve patronunu tanıyan kızlar.

-yeni tanıştığınız bi kızla bi bara bişeyler içmeye gittiniz her şey çok güzel gidiyor içkiler söylenmiş ve birden şu cümlesini duyuyorsunuz ''aa buranın işletmecisini tanıyorum çok iyi bi insandır'' kesinlikle arkamıza bakmadan uzaklaşıyoruz ve ilgili şahsı tüm mecralardan siliyor engelliyoruz. bi daha asla görüşmüyoruz.işletme sahibini tanıyan bi kızın bakire olma ihtimali milyonda bir bi ihtimaldir arkadaşlar.


2-erkek arkadaş popülasyonu kendinden yaşça büyük olan kızlar

uzak durulması gereken bi sebep daha.kendinden büyük erkeklerle takılan kızlar daha erken olgunlaşmıştır arkadaşlar. tabi cinsel anlamda da.ayrıca zaten çok itici de bi durumdur bu.bi yerde oturuyosunuz kız 35 yaşında bi adama selam veriyor aman allah korusun diyor direkt siliyor engelliyoruz bu tip kızları.

3-feminist terör örgütleri sempatizanı kızlar

her şeyden ben anlarım her şeye en iyi benim kafam basar biz istersek her şeyi yaparız asıl olay erkeklerde değil bizde kafasında olan kızlar uzun vadede üzer yarrak gibi ortada kalırsınız arkadaşlar.feminist oluşumların şu an dhkp-c veya pkk gibi sol görüşlü terör örgütlerinden hiç farkı yoktur.araştırmalara göre bu tür kızların bekaretlerini kaybetme yaşları min 16 max 18 arası değişmektedir.


4-herhangi bir eğlence organizatörlüğünde çalışmış kızlar

üniversitede herkesin karşılaştığı bi tiptir.her cuma sikik mekanlardaki sikik partilere bilet kakalamaya çalışan ve bunu bi organizasyona üye olarak yapan kızlardan da uzak durmamız gerekiyor arkadaşlar.kendileriyle teması geçtim sosyal medyada etkileşime girmek bile hayatınızın en büyük hatası olabilir.

5-üniversite hocalarıyla gereksiz iletişimde bulunan kızlar

not itirazından tutun ders seçmesine kadar sürekli bi araştırma görevlisi olsun profesör olsun bi hocayla iletişimde olan ve bunu ısrarla herkesin gözüne sokan kızlardan da malesef uzak durmamız gerekiyor arkadaşlar. ''ben x hocayla konuştum yiaaaa öyle olmıycakmış vize''

????????? hadi abi hadi abi.

6-geleneklere göreneklere fazla bağlı olan dini inancı bi tık fazla olan saygı abidesi kızlar.

en kritik olaylardan biri bu arkadaşlar.çoğunuz bunları tehlikesiz olarak görseniz de içinden en fazla bok fışkıran kız tipi bu malesef.ortalamanın bi tık üstünde çirkinliklerinden ve muhafazakarlıklarından tespit edeceğiniz bu kızlar bastırdıkları duygular yüzünden çok tehlikeli çıkabiliyorlar.genelde dehşet derecede azgın oluyorlar ve cinsel hayatları park ve bahçelerde geçiyor.


evet değerli erkek arkadaşlar fasılcı mühendisle tespitler diyarının bu bölümünde dikkat etmeniz gereken bazı şeylere değindim.peki hizmet bu kadar ile bitti mi ? tabii ki hayır.

fasılcı mühendis sizi tehlikelerden korumakla kalmıyor ve bu tehlikelere bulaşmamız durumunda başımıza gelebilecek şeyler konusunda da uyarıyor.(bkz:zührevi hastalıklar)

1-frengi
2-aids
3-bel soğukluğu
4-klamidya enfeksiyonları
5-genital siğiller
6-cerahatli akıntılar mantar ve kötü koku oluşumları

okuyan herkese teşekkürler diğer tespitler için

(bkz:içilen bira markasından kadın analizi)
(bkz:kadınların kahkaha şiddetinden karakter analizi)