fake hesap açma taktikleri

evet arkadaşlar günümüzün vazgeçilmez belası olan stalk için açılan sahte hesaplar fake hesaplardır. gerek twitter gerek instagram en çok fake profillerin oluşturulduğu mecralar. nefsimize yenik düşüp flört ettiğimiz çocuğu kontrol etmek, eski sevgilimizi stalklamak, eski sevgilimizin yeni sevgilisini stalklamaktan ziyade bundan aşırı keyif alıp bu bataklığa düşen gençlerimiz de var artık.

gün geçtikçe artan sahte hesaplara bakıyorum sahte olduğu anlaşılır, ben sahteyim diye bağıran hesaplar görüyorum ve bu yeteneksizlik beni biraz üzüyor. şimdi yeni taktiklerle yeni fake hesaplarımızı yapıyoruz.
-kesinlikle ve kesinlikle hayvan, butik, kitap vb. gibi saçma sayfalarla fake hesap olmaz arkadaşlar. artık kimse bu sayfalara geri dönüş yapmıyor. bu yüzden böyle bi hesabınız varsa birilerine istek attığınız anda kabul edilmeyi beklemeyin anında bloklanırsınız.
-öncelikle güzel bir isim soyisim uyumu oluşturuyoruz, buna bağlı olarak mail adresi alıyoruz.
-şimdi kullanacağımız sahte hesap yüzü daha önemli amacına göre güzel bir genç kız ya da orta yaşlarda bir erkek profili bulmamız lazım. bunları standart insanlara yakın aşırı güzel ya da aşırı yakışıklı bireyler olarak seçmiyoruz arkadaşlar. yolda görebileceğimiz insan profilleri seçiyoruz ama yolda görüp dönüp bakabileceğimiz insan profilleri olacak.
-bu profiller kesinlikle ve kesinlikle türk profillerden çalınma resimler olmamalı. sevdiğimiz bir yabancı fenomenin sayfasına girip onun takipçilerinden profilimize uygun kişiyi seçiyoruz. profilinin açık olması tercihimdir. her ihtimale karşı takip etmeniz küçük tavsiyemdir.
-seçtiğimiz hesaptan gündelik olarak kendi profilinizde nasıl fotolar paylaşmak istiyorsanız onların ekran görüntüsünü alıyoruz arkadaşlar. avımızı yurt dışından seçtiğimiz için türkiye’ye uygun dış ortamı aratmayan fotoğraflar seçin. özellikle de arkadaşlarıyla olan fotoğraflar varsa onları da seçin. ama seçtiğimiz fotoğrafları hemen atmıyoruz.
-biyografiye yaşamayı seçtiğimiz şehri yazıyoruz. kişisel tercih olarak manidar sözler falan da yazılabilir ama yapmayın kalitenizi düşürür.
-sayfanın içeriğini yedekte hazır olarak bekletirken sayfamızın normal bi takipçi kitlesine ulaşmasını sağlamalıyız. ama bunları önüne gelen salak salak sayfalarla değil. hemen ilk olarak herkesin takip ettiği cezmi kalorifer, burak altındağ gibi hesapları takip ediyoruz. kişisel sayfasında komedi içerikli sayfalar takip etmeyen yoktur. daha sonra cem yılmaz gibi mizahşörlerin sayfasına girip takipçilerinden normal 20-30 kişiyi kadın erkek ayırmadan takip ediyoruz. çok ama çok önemli detayda üniversite okuyorsak ya da hangi şehirliysek oraların itiraf sayfalarına girip ordan herkesi random olarak takip ediyoruz ve ilk fotoğrafımızı koyuyoruz. emoji ya da mantıksız ingilizce kelimelerle. daha sonra da her fotoğrafı yarın yokmuş gibi koymuyoruz. bekleyip iki üç gün arayla bir hafta arayla diğer seçtiğimiz fotoğrafları da atıyoruz.
-ara ara kimliği belirsiz storyler atmanız da takipçilerinizin sizi gerçek sanması için yeterli olacaktır. püf noktası olarak takip ettiğiniz kişi sayısı asla ve asla takipçi sayınızdan fazla olmamalı. 180 takip edilen 190-200 takipçi idealdir.
-atlamamanız gereken bir diğer detay da fotoğraf beğenileri arkadaşlar. bir süre takip ettiğiniz herkesin fotoğrafını beğenin ki karşılık olarak sizde beğenilin. yeterli bi beğeniye ulaşmanız lazım ki sağlam bi profil izleniminiz olsun.

bunları başarıyla gerçekleştirdikten bir ay sonra istediğiniz kişiyi ekleme, takip etme stalk işlemleri yapabilirsiniz. ama unutmayın ki gerçekliğinizi korumak adına gönderi ve story paylaşımına uzun aralarla da olsa devam etmeniz gerekir. ben bu işi artık ticarete döktüğüm için sahte profiller oluşturarak satışını yapıyorum. bihterziyagil.org tan ulaşıp sipariş verebilirsiniz. iyi stalklar!
insanların fake hesap açmasına kesinlikle karşı değilim, açın kaportacı sayfası, butik sayfası. ama başka birinin fotoğraflarını videolarını ondan izinsiz kullanmak, onun fotoğraflarını kullanarak paylaşımlar yapmak hiç de etik olan bir davranış değildir. hatta tacizdir.
neleri meşrulaştırdığımızın farkında değiliz.
arkadaşlar yemiyoruz artık bunları.
bir de aynı hesaptan ısrarla 3 kez 5 kez yılmadan istek yollamaktan vazgeçin
profil fotoğrafı seçmek için google aramadan "güzel kadın veya erkek" yazıp 8. veya 9.sayfadan sonraki sayfalarda bulunan uygun bir fotoğrafı seçmek gerekir. böylece yakalanma ihtimaliniz en az yüzde 10 düşer ;)