fakültelere göre kız analizi

üniversitemiz bayan arkadaşlarımızın eğitim gördükleri fakültelere göre analizinin yapıldığı tamamen bilimsel verilere dayanan veriler topluluğudur.arkadaşlar merhaba uzun yıllardır gözlemlemeye olan merakım bazı konularda deneyim sahibi olmama ve yazılar yazmama sebep oldu. daha önceden hatırlayacağınız gibi genç amatör erkek arkadaşlarımız için (bkz:içilen bira markasından kadın analizi) yapmıştık.dm yoluyla çok olumlu eleştiriler aldığım ve meraklı arkadaşlarımızı gördüğüm için bu başlıkta kızları okudukları fakülteye göre incelemeye karar verdim.

aktardığım analizlerde yüzde 10 kadar bi yanılma payı olabilir insan çeşitliliği fazla sonuçta.

sağlık yüksek okulu: erkek arkadaşlar için keşfedilmeyi bekleyen nice cevherlerin olduğu fakültemiz burası arkadaşlar.genelde orta ve düşük seviyeli ailelerin çocukları tercih ederler bu bölümleri çünkü kafalarında hemen üniversite bitsin de bi hastanede hemşiredir teknisyendir maaşımı alıp hayatımı kurtarırım bi de evlendim mi olay biter planı mevcuttur.bu nedenle bu fakültelerde el değmemiş güzel ve az takipçili kız bulma oranımız çok fazla.dolayısıyla öğle aralarının uzun olduğu günlerde yemek yemek için bu fakülteyi tercih etmeniz evlenilecek kız bulmanız açısından faydalı olabilir.


fen edebiyat fakültesi:para ve zengin koca avcılarının bol bulunduğu,genelde düşük puanlı üniversite öğrencilerinin okuduğu mezun olduktan sonra ya çalışmayacak ya da starbucks burger king gibi iş sahalarında çalışacak kızlarımızın olduğu fakülteler buralar maalesef.tuvaletlerinde her an makyaj yaparken görülebilecek en az 5 kızın bulunduğu ucuz parfüm ve çakma kıyafet istatistiklerinde hep üst sıralara oynayan fakülte olarak bilinir aynı zamanda.bu nedenle ortalamanın üstünde bir arabayla fakülte bahçesine giriş yapmanız ve kabarık bi cüzdanla dolaşmanız durumunda oldukça geniş bi kız yelpazesi içinden seçim yapma şansınız yüksek arkadaşlar.bekarete verilen önemin de çok düşük olduğunu belirtmeden geçmek istemiyorum ayrıca.


mühendislik fakültesi: 5 yılını mühendislik fakültesinde geçirmiş bi arkadaşınız olarak söylüyorum aman aman uzak durmanız gereken fakülte.ispanyol paça kot pantolon giyeninden tutun cüzdanını göt cebine sokanına kadar binbir çeşit kezban görebileceğiniz bu fakültelerde düzenli cinsel hayatı olan bi kızla tanışma ihtimaliniz çok düşük maalesef.çoklu düşünme yetenekleri de ortalamanın üstünde olduğu için çeşitli akıl oyunlarıyla ve taktiklerle de kandırma oranınız minimuma düşüyor.şahsen benim kafamdaki kadının yaradılışındaki mükemmellik kavramı bu fakültede eğitim gördüğüm ilk dönemde yıkılmıştı.

iktisadi ve idari bilimler fakültesi: genelde her sevgilisiyle en az 2 yıl çıkan ortalama bi güzellik seviyesinde olan paraya ve düzenli yaşama çok önem veren her şeye vakit ayırmaya çalışan kurnaz ve sinsi kızların bulunduğu fakülte.kıskanmalı kavga etmeli instagramda atılan likelar yüzünden tartışma yaşanan kantinde sürekli el ele göz göze durulan ilişkileri severler için tercih edilebilir.


güzel sanatlar fakültesi: binbir türlü saçma sapan saç rengi saç kesimi kıyafet şekli dövme modeliyle görebileceğiniz alkol ve uyuşturucu bağımlılığına meyilli tek gecelik ilişkileri seven kızlar içeren fakülte.üniversitenin ilk yılında atacağınız bi kapak ile okul hayatınız boyunca kadın sıkıntısı çekmeden yaşayabilirsiniz bu fakültede.genel olarak ailenizin karşısına çıkartmaya utanacağınız tipler olduğu için okul bittikten sonra da aramazsınız zaten.

tıp fakültesi:aşırı bilmişlikten ölmek üzere olan ömür törpüsü kızların bolca bulunduğu fakülte.güzel olanları da çok güzel oluyor ama kafayı yemeye değmez. içinde bulundukları zor eğitim süreçleri yüzünden fazla seçenek görmemiş olmaları erkek arkadaşlarımız için pozitif bi durum.ayrıca bastırılmış duygular yüzünden hiç beklemediğiniz tipler yatakta çok hırçın ve usta olabiliyorlar.


besyo:kız düşürmenin en zor olduğu fakültelerden biri.güzelliğinin ve fiziğinin farkında olan çok tehlikeli kızların bulunduğu fakülte aynı zamanda.yine de besyolu bir kızla ilişki yaşamadan ölmemenizi tavsiye ederim.


merak ettiğiniz diğer fakültelerle ilgili sorularınızı dmden yanıtlamaya hazırım arkadaşlar şimdilik en çok nüfusa sahip fakültelerle ilgili analizleri paylaştım.
kadınlarımızın sürekli analiz edilmesinden vazgeçilmesi gerektiğini bir kez daha gözler önüne seren başlıktır kendisi.
turizm fakültesi : söylemeye gerek ancak yaşayınca anlarsınız .
abicim yeter insanlara cinsiyetci yaklaşmayın bi aq ya dünyayı artık gözünüzle görün bacak aranızla değil evlenince zaten yapıcaksın bi sakin ol şu kadınlarıda rahat bırakın bi
her çocuğa özel olduğunu söylerseniz karşiliğinda alacaginiz başlık ve yazar tipi
"fakültelere göre kız analizi"

bu başlığı ele alalım arkadaşlar... öncelikle başlıkta "kız" sözcüğü kullanılmış bu çoğu kadını rahatsız edebilecek cinste bir kelime; ikincisi yoruma şu cümle ile giriş yapılmış "üniversitemiz bayan arkadaşlarımızın..." evet hatayı gördünüz "bayan" kelimesine bir çarpı. özellikle bu kelimelerin kullanımı üzerinde durdum çünkü sözlükte kadın, bayan, kız, hanımefendi, hatun muhabbetini çok yaptık. üçüncü bozuk kısma gelirsek ayrıştırma yapmış olması, daha genele vurup "şurada okuyan insan profili " diye bir analiz yapılabilirdi. gözümden kaçmayan bir diğer hata ise - sanırım dört- , yazarımız kendince bir analiz yapmış ve bilimsel verileri olduğundan bahsetmiş fakat yorumda bilimsellik göremiyoruz. tamamen göreceli bir yorum olmuş. genellemelere hayır demiyorum fakat bu kadar sığ olmamalı. en azından bir fikir paylaşılacaksa yoruma "benim fikrim..." diye giriş yapılabilirdi.

yorumundaki hatalar dışında kendi fikrini özgürce bizlere aktarabilir, paylaşabilir. bunu herkes yapsın isterim. ama eğer bir yorum yapılacaksa değerlere saygı çerçevesinde olması gerektiği yadsınmamalı. demem o ki sınıflara, yığınlara, bireye saygı duymalı, değerlerini çiğnememeli.
önce hak verdim ama bastım eksiyi
gereksiz analizlerin olduğu başlıktır.istisna bol olduğundan dolayı analizler gerçek dışı kalıyor
1.salak saçma bi başlık
2.upuzuuun bi ilk entry
3.buram buram cinsiyetcilik geri kafalilik kokan kelimeler

cevap: fasilci muhendis
mühendislik fakültesinde olmasından kaynaklı ,her konuyu cinselliğe vuran ve iletişim fakültesini atlayıp,nüfussuz olarak gören yazar...
sosyoloji okuyorsa desteklediğim yazardır. aksi takdir de siklemediğimi belirtmek isterim..