faladdin

fazla sallayarak mutlu eden uygulama. inanmıyorum ama merak ediyorumcuların uygulaması kısacası.
kendinle ilgili birtakım bilgiler veriyorsun. genel şeyler yazıyor. sonraa "ahhh tutuyorrr" oluyor. maalesef tutan bir sey yok. sen kendini fala uyarlıyorsun. bazı arkadaşlarım bu fala inanıp ilişkilerini fala göre şekillendiriyordu. bir arkadaşım vardı. falında iliskinizde çatırdamalar başlayacak dedi. o çatırdamaları kendisi yarattı ve bir hafta sonra ayrıldılar. bir keresinde bana çıkan fal bir hafta sonra bu arkadaşıma çıktı. görseniz nasıl anlatıyor ama insan diyemiyor ki o fal geçenlerde bana çıktı.

garip. toplum olarak nazar olsun fal olsun inancımız tam bunlara. :d bir ara ben de inanıyor gibi oldum ama yok olmadım.
kesinlikle klavye erişimine izninin olduğunu ve en sık kullanılan kelimeleri tahmine alan klavyeden yola çıkarak fal yorumladığını düşündüğüm uygulama bu da. ama buna rağmen sürekli fal atıp mutlu olma ihtiyacı yaşıyorum napayım. 5aydır sevgilimin bana sürpriz yapacağını söylüyor hala sürpriz göremedik ama söylemesi mutlu ediyor :d
neden bu kadar olumlu yorum yapar ki?
duyulmak istenen şeyleri söyleyen fakat söyleme şekliyle birçoğumuzun gönlünü fetheden fal uygulaması. kariyerimdeki zıplama ne zaman acaba falaaddinciğim?
bugün bildikleriyle beni fazlasıyla şaşırtan uygulamadır kendisi, sallayıp tutturdu tabiki ama milyonda bir olan birşeyi sallayıp yine milyondan bir kişiye isabet ettirdi helal olsun
hızlandırılmış fal baktırdığımda her şeyi söyleyen kahve falı uygulaması. fakat sonrasında aynı yorumu arkadaşıma da gönderince fazla takılmadığım uygulama.
mesajlara erişimi olan ve onlara göre sallayan uygulama
sürekli neredesin, aramız mı bozuk, uzun zamandır yoksun, hadi kahve yap da gel gibi kanka tripleri bildirimleriyle darlayan falcı bacımızı sollayan uygulama. amaan fala inanma falsız da kalma demişler, vakit geçiriyoruz uygulamaya inandığımız yok.
diğer fal uygulamalarına göre daha samimi bir uygulama bence. tek hoşuma giden uygulama hatta. hep olumlu şeyler söylüyor iyi de yorumluyor hakkını yememek lazım aman neyse fala inanma falsız da kalma diye boşuna dememişler.
olala markalı sufleyi yedikten sonra, dibinde bıraktığı izlerin bana falı çağrıştırması üzerine, fotoğrafını atıp, karşılığında çok güzel şeyler duyup sebepsizce mutlandığım uygulama.
hiç kötü yorum yapmayan uygulamadır. bir arkadaşım koltuğu çekip atmıştı ve geri bildirim olarak falına bakmamıştı. ayrıca bünyesinde maaşlı olarak insanları çalıştırıyor diye duymuşluğum vardır.
bir telefon uygulamasıdır.

bu aralar sık popüler hatta kitlelerin storysini ele geçiren cinsten kanser edecek derece ilgi çekmiş (bkz:apk)' dir.

fal göndermeden güne başlamayan arkadaşlarım var bizzat tanıyorum. arkadaşımın geçen gün ki isyanı ''3 hafta içinde biriyle tanışıp aşık olacağını'' söyleyen fal üzerine idi.
o kadar kaptırmış ki fıldır fıldır her yerde onu arıyordu. öyle bir şey olmayacağını ikna etmemiz 1 haftamızı aldı.

sana teşekkür ediyoruz faladdin.

''bir insanı tanımak için ya alışveriş etmeli, ya yola gitmeli.'' atasözünün bir yerine faladdin' de eklenmeli.