fasılcı mühendis

kendisi büyük ihtimal kuruculardan birinin trollük için kullandığı bir hesap bu yüzden sözlüğün kurulduğu günden beri entrylerine hiç bir mod ses çıkarmamış yada çıkarmaya cesaret edememiştir. açtığı son başlık artık bardağı taşıran son damla olmuştur. hesabı kullanan kimse açık açık sapığın tekidir. bu son açtığı başlığı başkası açsa direk banlanırdı ama modların o entryi bile silemeyeciğine eminin.
son entry gerçekten hoş değil. vicdana sığan bir entry değil. bunu silecek kadar yürekli moderatörler var mı göreceğiz:) bırakın yahu kraldan çok kralcı olmayı. bırakın şu yalama sevdalarını:) moderatörlüğünüz insanlığınızdan ağır basıyor mu basmıyor mu göreceğiz. basmıyorsa iyi yalamalar. yaaalaaa.
taşak geçmek, sikko muhabbetler döndürmek tamam eyvallah bir yere kadar da, insanların seçemeyeceği bi duruma seksüellik yüklemek, "engel" gibi bir duruma erotik gözle bakmak nedir, ben bunu bir sözlüğün moderatörüne yakıştıramadım, yakıştıramıyorum. umarım bu, yukarıda da bahsedildiği üzere yan hesap tarzı bir şeydir, eğer öyle değilse daha da büyük bir rezalet. bize, yönetimin buna neden ve nasıl göz yumduğunu sorgulatması gerekir.
neye takıldınız anlamadımki engelli birine karşı cinsel birşey düşünemezmisin adam hakaret etmemiş bişey dememiş asıl sizin bu boş duyarınız hakaret. engelli olan birine karşı erotik şeyler yazamazmıyız amk onlar erkek kadın değilmi
engelli bireyler seks yapmıyor mu? onları beğenmek olası bir duygu. fasılcı olayı betimleyerek,abartarak,hayal gücüyle yazmış her zaman ki gibi. ki bu olayı engelli-engelsiz olayına döndürmeyelim. sözlük kuralları ihlal edilmediği sürece müdahale etmeyiz. ekstra şikayetiniz var ise “şikayet et” butonunu sizler için yaptık. kullanın.
hayal gücünü fantezileriyle harmanlayarak yazan kurucu kişisi. son başlığının tepki toplaması konusunda diyecek bir şey yok. herkesin kendi değerlerine göre yargıladığı ortada. benim de hoşuma gitmedi, hatta açılan diğer cinsel içerikli başlıkların çoğu hoşuma gitmiyor ve hatta hatta biz bu konuları kendi aramızda sıkça tartışıyoruz ama gelinen nokta insanların bunları yazma özgürlüğü olduğu. o yüzden saçma sapan tepkiler vermenize gerek yok, yok efendim modlar kralcı olmasın, göt yalamasın. siz ne zannediyorsunuz bizi anlayamıyorum, mod olmak için kimsenin kıçını yırttığı yok, onu da geçiyorum moduz diye kimsenin bizi kısıtlayabilme hakkı falan da yok, herkes istediğini yazıyor. çok beğenmediğim bir şey olursa çıkarım, mod olarak doğmadık hiçbirimiz değil mi? kedinin ulaşamadığı ciğere mundar deme işini geçin artık.

not: sevgili ahlak bekçisi arkadaşlarıma duyurulur, bundan sonra tek tek entry kontrollerinizi yapıp cinsel içerikli olanların hepsini düzeltmenizi isteyeceğim. aksini yapan olursa yersiniz banı :d hadi bakalım madem modlardan bunu istiyorsunuz, bunu ben üstleniyorum.
entrylerini savcılığın sileceğine yönelik ithamlarda bulunanların gereksiz yerlere yazmak yerine savcılığa şikayet etmesi gereken bi sözlük ustası.

dilediğimiz entryleri hukuka ve toplum kurallarına aykırı gördüğümüz takdirde hiç uğraşmadan internet yoluyla cimer üzerinden gerekli yerlere şikayet edebiliyoruz arkadaşlar aklımızda bulunsun.
olay olan başlık ve entry silinmiş güzel:) madem yanlış bir entry değildi neden sildiniz? umarım tepkilerden dolayı değilde, yanlış olduğunu anladığınız için silmişsinizdir. zaten sildirecektim orası ayrı:) ha bu arada banlayacakmış bizi bazı mod arkadaşlar ahahahahahahahahahahahahahahahaha. banlama abla nolur oturur ağlarım:(.
evet engelli bireylerde seks yapıyor bunda sorun yok ama fasılcı o entryde ''engelli birine elektirikli tekerlikli sandalye alıp bu durumu kullanarak onunla seks yapmak istiyorum" gibi bir ifade kullanmıştı işte bu rahatsız edici. entryde hiç bir sorun yoktu o zaman niye kaldırdınız.
öyle uygun gördü paşa gönlüm.:
gelen şikayetler üzerine değerlendirme yapıp kaldırmak bizim görevimiz. daha önce birçok entry için de şikayet geldi, hatta bizzat ben ettim. ama verilen cevap burası herkesin özgürce ifadesini belirtebileceği bir platform oluşuydu. yani demem o ki ben mod olduğum halde bile bir entry sildiremedim. ama gelen şikayetleri değerlendirip bunu sildikten sonra da niye siliyor diyemez kimse. ne istediğinizi bilin önce arkadaşlar. rahatsız olduk kaldırın dediniz, kaldırdık niye kaldırdık diyorsunuz.
fasılcının muazzam tespitli entrylerini özleyenler +1111111111
dön be yiğidim.........................
davalık olmakla başlayan serüvenimizin büyük bi arkadaşlığa sürüklendiği sözlük sahibi ve über yakışıklı moderatör

*kaybettiğim iddia sonucu girilmiş zorunlu bi entrydir*
aşırı fasıl sebebiyle kendisine bir türlü ulaşamadığım üstün kişilik. fasıl ne fasıldı ama ya.
sahip olduğu aylaklık ruhu alkol sevdası kadın düşkünlüğü muhabbet yeteneği ve müzik zevklerinin çok küçük yaşlarda farkedildiği için sülalesinde fasılcı lakabıyla bilinen ultra yakışıklı zevk adamı.sözlük sahibi ve koskoooooca mod.

dedesi vefat etmeden önce vasiyetinde bunun başına ne gelirse kadınlardan gelicek küçükken de böyleydi dikkat edin demiştir.

bilgiler gerçek
tanıdığım en belaltı troll.
şu hayatta gördüğüm en başarısız troll.
vay amk olay olmuş kaçırmışız bari nick6 gireyim
sürekli ayar olduğum ama içten içe de sempati beslediğim insan. mod olduunu az önce burayı okurken öğrendim. gerçek hayatta denk gelsek ve cidden böyle 1 adamsa fena ii ama zerre güven barındırmayan 1 arkadaşlığımız olur muhtemelen kendisiyle. ayrıca muhtemelen yakışıklı falan da değil
yazdıklarının saçma sapan ciddi olmayan şeyler olduğunu anlamamın 3 dakika sürdüğü kişi.zira webden her girdiğinizde tesadüf müdür nedir bu şahısla ilgili saçma bi başlık karşınıza çıkıyor
ota boka vasat yazarak troll olduğunu zanneden ama ekşi sözlük yazarı owencan’ın başarısız bir taklidinden fazlası değil.
  • /
  • 3