fasılcı mühendis adlı yazarın fake hesapları

fasılcını son 2-3 günde açtığı hesaplardır.

aslında başlık fasılcı mühendis adlı yazarın kenidini pohpohlamak için kullandığı fake hesaplar olacaktı ama malesef karakter sınırı.

tabi sözlük ortamı tek eğlencesi olan fasılcı için beklenen bir davranış olup sözlük kalitesi için için yerlerde bir olaydır.bu kadar kolay fake hesap açılması moderatörlerin ne yaptığı (?) konusunda derin düşüncelere sokmaktadır.

gelelim konumuza; fasılcı adlı arkadaşımız çoğu kişinin tepkisini çekmiş olacak ki nickaltında yazılanlar da bunu ortaya koymakatadır.ama fasılcı kendince kıvrak(!) zekasıyla hemen 2-3 fake hesap açıp onları da yazar yapıp tabiri caizse sözlükte kendi götünü kaldırmaya başladı.

peki gelelim bunların kim olduğuna;

#20072 çok beğenmiş olacak ki kendine kendince yapılan iltifatı 2 kere yazmış :( biraz amator galiba #20073 yazan kişiye bakarsanız zaten ne hikmetse sadece fasılcı mühendis başlığı altına yazmış bir yazarcık(?)

#20135bu abimiz de var tabi tek yazdığı entry bu başlığa.bak sen allahın işine hssjsj

sevgili sözlük daha buldukça burda ifşalamanız dileğiyle.ayrıca ilgi gösterin kuçu kuçuya -,-

ps:bu başlığın altında ilk cumle tanım olacak şekilde yazın yoksa hemen kaldırıyor minnoş :pp
fake olmayan arkadaşlarıma açtırdığım hesaplardır.zorla arkadaşlarımı üye yaptırıp nick altı yazdırıyom ilgi manyağı olduğum için ne var
fake hesapları yoktur yandaşları vardır. fasılcı bir odak belirler ve hepsi bir ağız kullanarak aynı yöne koşar. fazla abartmamak lazım.

bir çobanın peşinden giden hep bir sürü vardır.
ayrıca belki şuralarda bir yerlerde bir adet umutsuz polyanna victoria vardır.yandaşlar da tek entry o da sadece nickaltı.biraz saf olman üzdü beni vicky :(((
buunlaaaaarğ hep paraaaaleeeel yapının oyunları... fasılcıyı yedirmeyeceeğiz..