fasılcı mühendisle bir gece geçirmek

her genç kızın uyumadan önce hayalini kurduğu olay...

ultra ekstrem yakışıklı heybetli sarışın renkli gözlü selvi boylu bu moderatörle bir gece geçirmek bi kaç kadeh içki içmek belki sevişmek kimin hayal dünyasını süslemez ki ?

ama maalesef kızlar bu şansa erişebilmek için çok çaba sarfetmek zorundalar ;( boydan fotoğraflarını yollamaları gerekiyor ve benim beğenmem gerekiyor...aile yapısı bozuk ve dini inancı olmaması gerekiyor..muhtemel bekaret kaybetme yaşı 18 olmak zorunda...yeşil gözlü ve beyaz tenli olcak böyle evet...koskoca modla sevişmek kolay mı amk ahahahahahahahhhh ne sandınız lan varoşlar ahahahahahahahahahahedit: bu arada sevgilim var ve beni buldunuz diye dmden salak salak mesajlar atmayın amk....”seni buldum ben” eeee napıyım bulduysan amk hahahahahahaha bu sitenin ve çomünün en özel insanı benim uyandırıyım...herkes saygı duyacak bana herkes akıllı olcak lan ahahahahahhahahahahahaha silerim hepinizi tek başıma yazarım valla amk ahahahahahahahahhhahahahahahah kurucuyu bile silerim hee uyandırıyım
ımmh. bir erkek olarak benim bile düşlerimi süslüyor. kızları düşünemiyorum. bu yaştan sonra tekerlek yaptın bizi fasılcı.
ben bir gece değil binbir gece onun kadını olucam. süleyman’ı (fasılcıyı) kendime köle yapılan. (bkz: muhteşem yüzyıl hürrem)
iq nuzu düşürmek için harika bir aktivite
fasılcıyla gece boyu şarap içip analsal aktiviteler yapıcağım gece olurdu
biri artık şu adama kız bulsun bıktık dikkat çekme çabasından
hayal gücümün bile yetmediği harika bir gece olurdu gibi.. ah be fasılcı çaldın kalbimi