fasılcının sözlüğün en kalitesiz yazarı oluşu

evet efendim bir kere daha zat’ın adını zikretme münasebetinde bulunmadan dalıyorum konuya.
kendisini tanımam etmem ama açtığı başıklardan kategorisini belli ediyor. izin verirseniz onun tarzından kendisine yönelik tespitlerde bulunacağım.

muhtemelen üniversiteye başladığı günden itibaren çevresindeki herkese karşı “ben feleğin çemberinden geçtim siz kimsiniz amk” tribi atmıştır. artık ne bok yaşadıysa, aile içinde bastırılmış karakterini üniversite yıllarında şekillendirmeye çalışırken herkesten çok çırpınmış, malesef daha da b.ka batmış ve bu sebeple iddia ettiğinin aksine hiç ama hiç olgunlaşamamıştır.

bu gibi tipler, ilişkilerde kendilerine asla ve asla güvenemedikleri için saf kızlara yönelirler. kaybetme korkularını bastırmak için gevşekliklerini ön plana koyarlar ve bu korku onları aldatmaya iter. bu tiplerin rafa yedek koyduğu uzun soluklu bir ilişkileri de vardır. bu kızla her sene ayrılıp barışırlar. bir süre sonra bu ilişki bir tür anne-oğul ilişkisine döner ve birbirlerini seviyor olsalar bile cinsel çekim hissedemezler.

zeki kadınları için için çok istedikleri ancak tavlayamamalarının ve tavlayamayacak olmalarının verdiği ezikliği o kadar büyütürler ki bir süre sonra alter egoları onları tüm kadınlar hakkında bir guruymuşçasına atıp tutmaya iter.

bu tipler kolay iş bulurlar. esnaflığa, pazarlamaya ve hizmet sektörüne yatkındırlar. ancak kendilerini kapasitelerinin oldukça üstünde görme huyları (zeki ve entelektüel olduklarını sanarlar), onları bir türlü başarıya ulaştıramaz. bu sebeple kariyerlerindeki başarısızlıklarının öcünü kadınlardan almaya devam ederler.

bu karakter tipi bastırılmışlık üstüne çalışır. bunlara neyi yasaklarsanız, neyin zor olduğuna inandırırsanız onu yapmak için yanıp tutuşacaklardır. bu konularda manipülasyona çok açıktırlar. çok iyi bir erkek kanka (sadece erkekseniz) olabilirler ancak sevgili ve evlat olarak hayırsız denecek tiplerdir.
trol bi arkadaşımızdır kendileri ehehe seni gidi hınzır
fasılcıyı tanıma şansına erişememiş kıskanç yazarın kesinlikle hatalı boş tespitler topluluğu. kendisini 24 yıldır tanıyan biri olarak asla katılmadığım vasat beyan.


 spoiler!
ahahahahahahahahahahahahahhahahahaha
ahahaha şu an karşımda oturuyor ve sana klasik bilgisayar ergeni dedi
sözlük kalitesini yerlere çekiyor bence
bu entry'nin twitter'da yayınlanmayacak olması ne acı.. 2.nesil yazarlar kalitelerini bir daha ortaya koymuştur.. bu entry'nin üstüne bırak sokağa çıkmayı sözlüğe giriş yapmayı bile denemezdim.. fasılcı ifşalanmasının ardından ikinci şoku yaşamıştır..
katılmadığım başlık. sözlüğün kalitesini gerek tarafsızlığı, gerek saygısıyla yükseltiyor. kadınlara saygılı, çevresine bu denli ilgini bir yazar tanımamıştım daha önce.
başlığı açanın ellerinden öpüyorum
fasılcı adam mıdır?
fasılcıyı da biraz tanıyorsam şu an keyif birasını açıp verdiği rahatsızlıktan dolayı sinsi sinsi nasıl da mutlu oluyordur.
şuan çomü sözlük ofis binasında gülerek okuduğumuz yazar beyanı.

şaka şaka. fasılcı mesaj atmış şimdi abi bana böyle böyle yazmışlar nolur bişeyler yaz gözünü seveyim diye. ağlatmayın olm şu çocuğu ya. yazık cidden.
öncelikle fasılcıyı tanımamakla birlikte ben de şöyle bir yorum yapmak isterim. yüksek hayal gücü ile orantısız mizah, testosteron hormonu ile birleşince yetişkin bir fasılcı ortaya çıkar bunu salt fasılcı lakaplı bir er kişiye indirgeyemeyiz. yaptığı analizler, belki kişiliğimizin alnının çatına atılmış bir kurşun misali içimize işliyor belki de ne diyor lan bu diyip sallamıyoruz..
kendimi her ne kadar feminen bir insan olarak tanımlasam da fasılcı denilen yazarın yazdıkları beni rahatsız etmemekle birlikte aksine eğlenerek okuyorum çünkü savunduğu değerli bir şeyi bu derece yerilebilecek bir görüş haline dönüştürmesi oldukça başarılı kimse inkar edemez, etmemeli.
ayrıca bizler belli bir yaşa gelmiş insanlar olarak düşünce özgürlüğünün ne kadar önemli olduğunun farkındayız, yıllardır dünyamızda farklı görüşler, ideolojiler olmasaydı entry'i açan arkadaş ne bunu kişilik psikolojisi bağlamında inceleyebilirdi ne de diyalektik materyalizm bağlamında. o yüzden farklılıklarımızın değerini bilelim.
sexist olmayan tek bir yazısına denk gelmedigim yazar için açılan başlık.