fef deyince akla gelen ilk şey

kantin. benim aklıma ilk kantin geliyor, hemen bir sigara içeyim diye balkon kısmında yer var mıdır acaba diye düşünüyorum. yukarda yazan işsiz ordusu, genelev, boş insanlar gibi tabirler gerçekten çok ayıp ve yanlış. kampüsteki diğer tüm fakültelerin amına koyabilecek bir kalitededir fef. buraya özellikle ziraatten gelip olumsuz entry girenler siktir olup gitsinler bitkilerle uğraşsınlar puhahaha.
fef öğrencisi olarak söylüyorum maalesef yıkıklar diyarı
lisede ödev için profesör aramak için gittiğimiz ve kaybolduğumuz fakülte.bu nasıl bir kaderdir ki üniversite sınavında bu fakülteden bir bölümü kazandım. aklıma ilk gelen şey bu olaydır.c bloktan girdik a bloktan çıktık profesörü bulamadık. o bizi buldu. bir de hocam olursa bu kadar tesadüfe dayanamam.
okadar kız içinde sap kalmak. bana karabüyü yapan şerefsiz bağırsakların kör düğüm olsun
sınıf tekrarı alttan dersler bütünleme
hocaların odalarının olduğu uzun koridor ve o kapıların sesi fazlasıyla geçirmesi. hocanın odasında beklerken şahit olunabilir.

ayrıca benim bölümüm için kaliteli hocaların ve öğrencilerin bulunduğu güzel bir ortam. ya kalan bölümler gerçekten kötü ya da bu bina ve içindeki insanlar yargısız infaza kurban gitmişler. ben öğrencileri için kendini zor duruma sokan, alışılmışın çok üzerinde emek harcayan hocalar tanıdım. bazı dersler bazı konulara bakış açımı tamamen değiştirdi. işime yarayacak kabiliyetler edindim. taşlayarak hiçbir şeye katkı sağlayamayacağınızı unutmayın lütfen.
kantinde yazarların gözleri ragnar ve fefteki orospu çocuğunu arıyor.. yeni gelen arkadaşlar damla sakızlı kahve ısmarlarsanız okulda sizinle takılabilirim..
üstten bakınca 18 gibi olması (çok benzemese de)
fakültenin girişindeki e'si düşmüş ff
feftekiorospucocugu nickli yazar
yukarıdan 18 şeklinde görünmesi başta geliyor
ne gerek vardı
ortasındaki botanik bahçesi. en son alt taraftaki vadiye taşınıyordu noldu bilmem.
üniversite yıllarım neler yapmıştım bilen bilir. fef benim için aksiyondu. anılar, arkadaşlar, oy dağlar içim parçalandı bana müsade.
atm den para çekmek için önünde indiğim fakülte
işsizlik
sabahın köründe üşenmeden özenerek seçilen kıyafetler, hep bir şık olma çabası, topuklu ayakkabılar, ağır makyaj.
  • /
  • 2
İletişim - Kurallar