fef kantini

her girdiğimde langırt oynayanların sesinden dolayı yeter be yeter diye bağırmak istediğim yer.....
başından sonuna esra erol hattı:))
abazalar itina ile kız kesmeye gider bizde arada langırt oynamaya
duvarlarına çentik attığım, mahķûmu olduğum yer.
sigara içilen kısmında arkadaşlardan dolayı bir kaç kere mecburen oturduğum ve sigara dumanından boğulma raddesine geldiğim yer. niye o poncik ciğerlerinize bu kötülüğü yapıyorsunuz
toz nane limonunu şiddetle tavsiye ettiğim kantin.
çanakkale anadolu lisesinin kantini bile daha iyidir.
şampiyonlar ligi gibi. bense ölüm grubuna düşmüş malmö.. :(
yoğun duman kokusunun beni çektiği balkonuna, bakıp çıkmam bir dakikamı almamıştır. bir daha da uğramaya değer bulmadı bu yazarcık.
mülteci kampı gibi...
güzel kızlara sahip olan kantin.. geçen senenin ocak ayında fef fakültesinde okuyan bir arkadaşımı ziyarete gitmiştim. bana kantinde beklememi söyledi. kendime bir adet kuruvasan ve karpuz çilek soda söyledim. tek başıma oturmuş bir yandan telefonumdan çiftlik oyunu oynarken bir kız bana yaklaştı anlamadığım şekilde feilatün gibi şeyler söyledi. daha sonra whatsapptan ekleşip, çanakkale-bozcaada seferini yapan feribotta sevişmiştik. ah anılarım canlandı.
bu sene gıda mühendisliği 2.sınıf olarak cuma günleri sizlerleyiz
"acaba şu garı bana bakar mı yok yok bakmaz ama ya bakarsa şimdi gitsem yanına niyetim ciddi desem tersler mi acaba ulan terslerse varya rezil olurum rezil neyse ben itiraf sayfasına bi yaziyim ehehe" dedirten bi yer kısaca esra erol çanakkale şubesi
başka fakültelerden kız kesmeye gelen yıkıklarla dolu kantin.
bugune kadar hic cirkin kiza denk gelmedigim mekan gibi mekan
özledik mi yoksa gerek de yoktu abi yia gibi cümleler mi kuracağız yarın belli olacak, hadi bakalım.
gofret, bisküvi çay gibi şeylerin satıldığı yer . güzel yani
allah'ın suyunu 1.5'a satan soyguncu kantin. gider terzioglu a101'de ağaç olurum daha iyi.
pek bir kalabalık olan kantindir. sabah erken saatlerde insan yokken daha iyi oluyordu.
okulun en pahalı kantini, hissi veriyor bazen. bir arkadaşım "gerçek üniversite kantinine benziyor" demişti. pek katıldığımı söyleyemeyeceğim.
karnını doyurmak için sikko bir kantindir. bir iki kez gitmek zorunda kalmıştım pişman oldum. sadece karı kız kesilmesi amacına hizmet ediyor başlığa yazılanlardan anladığım kadarıyla.

halbuki ziraat kantini öyle mi? semai abi bi tavuk sote yapsın parmaklarını yersin. hava güzelse bide bahçeye çıkarsın. sigaranı da yakar manzaraya doğru üflersin. ben üflemem ama sigara içmiyorum.