fi

kitaptan ayrı giden, uyarlamasını beğenmediğim, kitaba bayıldığım dizi.
"kaç yaşındasın..." dan sonra ozan güven'in karizmasına karizma kattığı, "nasıl olsa internet dizisi yapıştır reklamı" denilip ürün yerleştirmede hızını alamayan,akilah azra kohen'nin eserinden uyarlanan internet dizisi.
sevişme sahneleri çokmuş gibi bir algı yaratılan ama aslında var bile diyemeyeceğimiz; kurgusu, müzikleri, oyunculuklarıyla bambaşka bir dizidir. dizide eleştirdiğim tek nokta tüm duyarların aynı anda kasılmasıdır zira itici duruyor. bir iki konu seçilip ordan devam edilseydi daha iyi olurdu.
ürün yerleştirmeleri son zamanlarda azalan, müzikleri ve oyunculukları diğer türk dizilerinden bi kaç adım önde olan, halkın "çok sevişme sahnesi var yaa" dediği gibi olmayan, güzel bir dizidir.
ekmek teknesi, 7 numara vs gibi dizilerden sonra ilk defa bir dizi takip edeyim dedim o da final yapmaya hazırlanıyor. kara bahtım kör talihim...
fi pi çi kitaplarını hep yanyana görüyorum bu diziyle bağlantılı olduğunu düşünüyorum, izlemedim ama dalyaprak reyiz yaptıysa iyidir kanaatimce
1 ile toplanması sonucunda karesini elde ettiğimiz sayıdır.
finalinin açık uçlu bittiği dizi
duru canın kitabındaki karakter diyorlar final bölümü için
show tv'de yakında yayınlanacak internet dizisi.
valla 1.30 saatlik dizideki erotik (?) sahneleri, küfürleri, içki, sigara, kavga sahnelerini kese kese 20 dakikasını anca izleriz gibime geliyor.
kitabından 1505661617276161516161 kat daha güzel olan dizi
İletişim - Kurallar