fifa vs pes

bir versus. başlığı nasıl açılmamış hayret doğrusu.

futbolu zekası olan bir bireyin; random yer ve zamanda l1+arapas kombinasyonuyla, en öndeki agüero'yu robotik bir dribbling ile at gibi koşturup, şut bombardımanı yapmasının aksine; doğru zamanlamayla birlikte strateji oluşturma, oyun kurma, top sürme, paslaşma, adam geçme, savunma yapma gibi futbolun yapı taşlarıyla gerçekçi bir deneyim sunan fifa'yı tercih etmesi elzemdir.
fifa oyun akışı olarak daha ağır, pes ona göre daha hızlı ve akan bir oyun yapısına sahip. benim için pes her zaman öndedir.
top oynamayı öğrenene kadar pes, sonrası fifa.
bu karşılaştırma fifaya bir hakarettir
pes 2019 hile için google’da yapılan aramalarda hile araması çok yapıldığı görülüyor. playstation 4 ve xbox one ile en çok oyun pes olmaktadır.
https://www.gamer.com.tr/haberler/pes-2019-hile-pro-evolution-soccer-2019-hile
fıfa yı desteklemek isteyen pes'ci bir yanım var.
fifanın bu seneden itibaren pesle karşılaştırılmaması gerekir.adamlar sonunda yaptı.fifa19 bence gelmiş geçmiş tüm futbol oyunlarının nirvanasıdır.şimdiburda kalkıpta pes şöyle iyi böyle güzel falan demeyin pes rezalet bi oyun kardeşim pesi ancak oyun konsoluyla futbol oyunu oynamayı bilmeyen adamlar oynar çok basit ve saçma bi oyun.fifa ise şiir gibi şiir kelimelerle anlatamam o oyun hazzını
uzun süreli pes destekçisi olarak fifa tarafına geçmiş bulunmaktayım