geçmişe bir not

oldun ve de bittin. aynı salaklıklarla çıkıp da karşıma üzme beni. zira omuzlarım aynı yükü kaldıracak kadar güçlü değil artık...
aptallık etme, sen bihter ziyagilsin.
üzülmeme ve acı çekmeme deymezsin.
kötü günler geride kaldı, şimdi sıra daha kötü günlerde
iflahımı siktin, iflahını sikeceğim.
anlamsızca aklıma "yaptıklarımdan pişman değilim ha aklım hala yapmadıklarımda" videosu geldi
sana not bırakacak kadar bile umrumda değilsin. ben aanı yaşıyorum.
dolar al alabildiğin kadar
sesimi duymaktan nefret eder olacağını hiç düşünmemiştim
burası daha kötü,tadını çıkar.
mümkünse durdur o zamanı
geçmişe bir not değil bir iz bırakmak lazım
bugün geldiğin yer dünün eseri yarın gideceğin yer ise bugününe bağlı. o yüzden siktir et herşeyi ailene bak babana daha içten bir baba de mesela, annene herşey için ellerine sağlık de git öp o elleri. abinle kavga et ama sonunda barış. ablana ilk sen destek ol yapabilecekleri için yoksa bir bakmışsınız kendi ailenizin gönüllerinde misafir olmuş gibi hissedersiniz.
hala o boktan hayatıma devam ediyorum. dün kimsem bugün de oyum. değişmedim hala bir şeyler yapmaktansa şikayet etmek daha kolay geliyor. hala derdim varken uyumayı seçip olduk olmadık yerlerde aptal sinir krizleri geçiriyorum. yani düşününce ben geçmişte de bir hata yaptığımı düşünmüyorum o yüzden çokta şeyyapma gülüm her şey olacağına varamıyo.
en güzel günler orda kaldı
arkadaşların karı kız için bir taraflarını patlatıp etrafa kahverengi tonlarında kan bulaştırırken sen mendille yüzüne sıçrayan damlaları silerek, kendinden emin bir tebessüm ile kitabında kaldığın yerden devam ettiğin için aferin sana. en iyi dostum sensin.
ne gerek var?
genel olarak bu
edit: esrayla görüşmeye daha erken başla
isyan ettiğinle kalma. o kadar isyan et ki okulunu değiştirsinler, o lisede okuma, o üniversiteye gitme (bkz:çomü), o kıza o mesajı yazma, bisiklete bin, liflerin yırtılana kadar pedal çevir, besyo oku, bisiklet alanında yarışçı lisansı al.
  • /
  • 2