gelir seviyesine göre seks çeşitleri

yine bir takım araştırmalar ve mezhepleri yatak odalarını özel hayatını arkadaşlarıyla paylaşabilecek seviyede geniş olan arkadaşlarımla yaptığım istişareler sonucu bazı analizlerle karşınızdayım.

ülkemizde her türlü şeyi etkilediği gibi maddi kriterler ülkemiz insanlarının cinsel hayatını da etkileyebiliyor.en basit örnekle asgari ücretle geçinen gariban bir aile üst üste binmeli yüksek efor gerektiren kamasutra pozisyonlarında sevişmediği gibi yüksek gelir seviyesine sahip insanlar da sürekli misyoner pozisyonda sevişmiyor.

kaçınız duvarlarında sarı bordürler olan banyo taşları kare beyaz seramiklerden oluşan tüplü televizyonun üstüne üçgen şekilde yerleşmiş beyaz dantel olan ve halılarından garibanlık akan bi müstakil ev ahalisinin çılgınlar gibi doggy pozisyonunda sevişip komşulara rahatsızlık verecek kadar gürültü çıkardığını hayal edebilirsiniz? bence kimse edemez.aynı şekilde havuzlu bir villanın duvarının tavan kısmı komple aynayla kaplı yatak odasında ipek kumaşlarla süslü şehvetli yataklarda da sürekli birbirlerinin üstüne çıkmış halde toplamda 7 dakika sevişen insanlar hayal etmek güç olacaktır.

özet olarak gelir seviyelerine göre 3 başlıkta incelersek seks çeşitleri
1-fısıltı şeklinde gürültülerle yapılan kısa korunmasız gariban seksi
2-doğum kontrol yöntemleri kullanılan birazcık daha hareketleri orta takım tarafından yapılan genelde çocuklar uyuduktan sonra gerçekleştirilen heyecanı biraz daha yüksek memur seksi
3-karnaval tadında özgür hareketlerle gerçekleştirilen bakımlı ve hijyenik olan çeşitli pozisyonlar sergilenen karşılıklı orgazma önem verilen akabinde kesinlikle sigara yakılan burjuva seksi olarak verilebilir.
(bkz:fakirlerin sevişmemesi gerektiği) 1+1 sobalı evde insan sevişmeye utanır. bırakın biz dubleks+bahçeli evlerimizde sevişelim. işin fantezisi burada. öyle 20 yıllık gıcırdayan yatak ve değiştirmediğiniz çarşaflarınızda kurbağa pozisyonunda sevişmeyi bırakın rica ediyorum.
hafta içi yoğun çalışıp akşam için plan yapan kendini hafta sonuna saklayan memurlarıda es geçmeyelim sabah 8 akşam 5 çalışıp pazar günü erken uyanıp sabah mükemmel bir kahvaltı planlarken bir anda kutsal cumartesinin vermiş olduğu etkiyle pazar günü öğlen uyanıp günü istediği gibi yaşayamazlar (bkz: memur seksi )
lüks dairede yapıldığında farklı bir deliğe mi girmiş oluyorsun yada bir kulübede
İletişim - Kurallar