güvenlik artistliği

çanakkale'de ve muhtemelen diğer şehirlerde de fazlaca olan durum.
geçenlerde x bir mekana gireceğim, aynı zamanda o mekanda da çalıyorum. bir güvenlik görevlisi var klasik siyah t-shirtü ile dikiliyor kapıda. yüzüne aşina değilim, belli ki işe yeni başlamış.

bana 'içerisi çok dolu şu an, alamıyorum' dedi. inandık mı? tabii ki hayır. şansa bakın ki yirmi saniye sonra iki kız içeri girdiler. ben de şerefsizliğine ısrar etmeye başladım. yanlış anlaşılmasın, uyuz olduğum nokta içeri almaması değil tabii ki almayacak. asıl nokta boş beleş bahane uydurması. güzelce söyleyebilirsiniz sevgili güvenlik arkadaşlar, 'kardeşim damsız almıyoruz, kusura bakma' demek bu kadar zor değil. çocuk mu kandırıyorsunuz? çanakkale'nin meşhur bodyguardı vardır emre, bilenler bilir. hani şu iki metre boyu ve 30 cm sakalı olan arkadaş evet. dün akşam kendisinin mekanda sarhoş olup saçma sapan hareketler yapan bir adamı dışarı atmak için yirmi dakika dil dökmesine, kibarca anlatmasına şahit oldum. ve adam istese aynı anda dört kişiyi kafa kafaya vurur, öyle bir adam. güvenlik arkadaşlarımızın üstlerindeki bu artistliği atmasını şiddetle öneriyorum.

benim olaya gelirsek; işi gıcıklığa bindirip inat etti, en sonunda parmağımla duvardaki afişi gösterdim ve sallana sallana içeri girdim.
polisin de önüne geçemediği, geçmediği bir güvenlik terörü var çanakkale'de. sorgusuz sualsiz, istenildiği gibi zevke göre çok rahat insanlar darp edilebiliyor. hepsi için demiyorum elbet yardımsever olanlarına rastladım ben de, ama genel olarak sürekli şiddet eğilimliler.
gecenlerde zararsız kendi halinde 2 erkek arkadasımı dısarı atıp kendi barzo kankalarini iceri aldilar.barzo kankilerinden rahatsız oldugumu belirttim.bana soyleme diger guvenlige soyle diye bi cevap aldim.

yani islerine gelince cok guzel artistlik yapip icraata gelince hicbirinin bi ise yaramadigini goruyoruz.1 ay fitness yapan herkesi guvenlik yapiyolar sanirim(!)