halı saha yapmak

kızlar halı saha yapmayı nasıl erkeklere kaptırdık ya, mükemmel bir aktivite değil mi insan da ne sinir kalıyodur ne stres
sokak basketbolu varken çok fazla tercih etmediğim eylem
az parayla yapılabilecek güzel bir aktivite.
erkeklerin gerçek yüzü halı sahada ortaya çıkar kızlar. benden size tavsiye gidin izleyin. yardımsever mi, bencil mi, artist mi direk öğrenirsiniz. ayrıca güzel eğlenceli bir aktivitedir.
en son 2011'de falan yaptığım olay. spor oluyo abi yaaa'cılara özel yüzme kursu veriyorum.
ilk sene fazla ilgilenmediğim için sınıfta oluşan 2 kadroya sonradan dahil olarak adam lazım olduğunda çağrıldığım aktivitedir. ilk çağrıldığımda o kadar beğenildim ki yerine çağrıldığım arkadaşa haber vermeden bir maç daha ayarladılar swh her hafta her hafta sıkılırım zaten böyle arada çağrılmak daha güzel oluyor.
kendi acimdan konuşmak gerekirse halı saha yapmak benim için ap ayri bir şey kendini desarj ediyorum ... herkeste ayri bir durum uyandirir
çok merak ediyorum, kızlar acaba bir ara halı saha mı yapsak?
çok sevdiğim bir eylem olsa da halı saha yapan arkadaşım olmadığı için iki üç yılda bir kere denk geldiğinde gidebiliyorum. dünyanın en zevkli eylemlerinden birisi olduğuna inandığım aktivitedir.
az önce yaptığım futboldan anlamayan şahıslarla olduğu zaman aktivite değil cehennem azabı. abi sen eğleneceksin diye ben 60 dakika boyunca koşacak halim yok. özet olarak futboldan anlamayanın yapmaması gereken olay.
olum takımı kurdum, hadi gidiyoruz dedim rakip tamam. bi tanesi çıktı "ben senin yerine başkasını buldum karşı takıma açıklayamayız kız oynar mı" dedi ve yıkıldım.
uzun zamandır yapmadığım aktivite. evlendikten sonra halı sahadan da dışlandık.
bu göt göbekle biraz zor katılacağım eylemdir.. ama 100'lük rakısına oynarsak köpek gibi mücadele ederim orası da ayrı..
play station oynamak, maça gitmek, tv'de maç seyretmek ve benzeri tüm aktivitelerle birlikte tek bir kez bile denemediğim eylem.