hastası olunan sözler

hastası olunan sözlerdir. içinde kendinden ve genel olarak insanlarda ortak bulunan özelliklerden yola çıkarak kendimizin algılayıp ama tam manasıyla cümleye dökülmeyen bir kaç kalem darbesi.

"aşık olmayı denedim, hemde bir kez değil iki kez. inanın bana korkunç acılar çektim. ruhumun derinliklerinde, çektiğim acı ile alay eden bir ses işittiğim halde acı çekmeye devam eder, üstelik deli dolu aşıkmışım gibi kıskançlık krizleri geçirirdim. bunların hepsinin sebebi can sıkıntısıydı baylar , emin olun can sıkıntısı..."

yer altından notlar - dostoyevski
sen squat yaparken biz vukuat yapiyorduk tatlı kız
ben çiğköfte olayım sen lavaş. sar beni yavaş yavaş.
yirmağa gidiyrum yirmağa hee nasi insansunuz hee
dönsen bekleyenin yok,kalsan fazlalıksın

(bkz:emre can baki)
edebi paylaşımların yapılmasının beklendiği ancak kamyon arkası yazılardan ileri gidemeyen başlıktır. "seni sevmek ibadetim ama sevemem cenabetim." gibi...
maşallah lav gibisin, hem akıyor hem yakıyorsun ;)
nokta gibisin yavrum, gören bitiyor ;)
sen squat yaparken biz vukuat yapiyorduk tatli kiz
seyreltilmiş bir hayatı başkasının avuç içlerine bırakacak kadar savruk harcadıktan sonra, küçük bir tahtanın üzerine geri sarılmaya çalışılan ip gibi; biraz kirlenerek biraz simetrisi bozulmuş ve bir hayli suni, arta kalan zamanı kurtarmaya çalışıyoruz.
pek dilim varmıyor ama: değirmen taşlarının arasında ezile ezile parçadan bütüne giderken bu melodramda en çok biz suçluyuz.
bazen öyle olur. olsun. ip dediğin bir elde ediş yöntemi. kimine dar ağacı,kimine kukla, kimine uçurtma.
asıl mevzu nerede durduğumuz.
ilk yemeği anasının memesinden gelen ve yediği çanağa tükürmekte sakınca görmeyen erkek, o kadar çok kadın gömer ki artık toprak bile dişidir. bu yüzden toprak ana diye bilinir.
hakan günday-ziyan
İletişim - Kurallar