hayallerdeki kız tipi

hayallerdeki daha doğrusu hayallerimizdeki kız genotipidir.

herkesin küçük coğrafyalarda zorunlu birliktelik kurduğu,olanlardan en iyisini seçtiği için birlikte olduğu bi kız vardır.peki ya genç yaştaki hayaller? hayallere ne oldu?işte burda isyan başlatıyorum!

yeri geldiği zaman en muhafazakar rollerle karşımıza çıkarken yeri geldiği zaman sinemada oral seks yapabilecek kadar cesur kızlar nerde?

benimle birlikteyken en yakın arkadaşlarımın bile ona içten içe sıcak ve akışkan bi heves duymasını sağlayacak kadar özel kızlar..kızlarımız..

bi kaç saat önce arkadaşlarıyla dünya edebiyatı konuşacak kadar donanımlı ama bütün bu kültürel tartışmaların sonucunda eve girdiğimizde henüz yeni aldığı ayakkabılarını çıkardığı zaman ayakkabı boyasının tertemiz beyaz bilek çoraplarına bulaştığını gizlemeyecek bundan utanmayacak kadar doğal kızlar..

niye öz ailemin evine götürdüğüm ve mutfağında başbaşa kaldığımız bi an göz ucuyla kapıyı kontrol ettikten sonra popomu sert bi şekilde şaplaklayıp enseme ıslak bi öpücük konduracak bi kız yok etrafımızda?

instagramda yüzlerce beğeni almış herkesin içini gıcıklayan o avrupalı kıza,o fotoğrafı çektirdiği an içinde bulunan sütyenin rengini sadece tanrı o ve ben bilecek kadar sahip olmak istiyorum o kıza...arsız çirkin ve dirty minds..

kim sonrasında ağlatacak kadar şiddetli bir orgazm yaşatabilir birbirine?ben artık sabah kirli bi odada uyandıktan sonra pencereden giren güneş ışıklarının göbek deliğinin altındaki sarı tüylerin açığa çıkmasını sağlayan bi kızdan iğrenmemek burnundan öpüp yataktan kalkmak için üstünden atlamaya yeltendiğimde bi an şınav pozisyonunda kalıp etli ve hararetli arka baldırlarına bi ısırık kondurmak istiyorum.

1 saat bile ayrı kaldığımda acaba şu an kimin gözlerini mest ediyor? acaba şu an hangi erkeğin korkunç cinsel dünyasında hangi kirli amellere alet oluyor ? sevgilimin güzel ve oval kalçalarını gören kaç erkek pantolonunun üstünde hareketlenme hissediyor? sorularından korkarken aynı zamanda o vücuda dokunma yetkisinin bende olduğunu bilecek kadar da güvenmek istiyorum.

regl tarihlerinden tut o gün duş alamadığı için saç dibiyle ensesinin birleştiği yerdeki tuz yoğunluluğunun ph derecesine kadar tatmak ezberlemek istiyorum.


ben artık şarkı dinlemek değil..şarkıyı söylemek istiyorum..

(sapkın düşüncelerin kasıklarındayım/1998/polonya/fasılcı mühendis)