hayatına birini alamama fobisi

uzun zamandır içinde olduğum bir yandan güzel bir yandan can sıkıcı olan olay.
*zamanında aldıkta noldu? diye düşünmeden edemiyor insan.
hızlı başlayıp hızlı biten şeyler,yavaş başlayıp özellikle ağırdan aldığın ama yine de ışık hızıyla biten şeyler insanı cidden tribe sokuyor.
şu gencecik yaşımda muazzam güzelliğimle beni bitirdiniz be..
allah sizi kahretsin bre gafilleeeeeeeer.

benden size bir şarkı.esen kalın efenim.
psikolojide bir yeri varmıdır bilmiyorum ama uzun süredir içinde bulunduğum durum. insan sevmiyorum. sevilecek gibi değilsiniz. tü allah sizi bildiği gibi yapsınx
dost meclisinde abi aday var sanki biz yapmıyoruz şeklinde tanımlanan aslında hayat yeterince zor bir de başka bir insanı almak ne kadar mantıklı sorusunun cevabıdır.
fobi değil de. alışkanlıktır. abicim alışıyon bi kere tertemiz. kafa rahat. cidden bak.
hayatına birini almayı beceremeyenlerin yeni sığınak limanı. ortamlarda iyi iş yapılır bununla, tuttum.
en son hayatına birini alması japonların abartılı ilhan mansız sevgisinin pik noktasında olduğu döneme denk gelmiş birisi olarak hissiyatını hatırlamakta güçlük çektiğim fobi çeşidi.

geçen gün ösemde yemek yerken, temizlikçi abla yanıma gelip bu boş mu diye sordu zarf atıyormuş gibi bir havayla, hayır abla daha yiyiyorum dedim. bu sayılır mı?
bunun bilimsel bir adı varsa, takıntılı hayatıma bu fobiyi dahil ediyorum.
tam alıcam bi gülme geliyo tövbe yarabbim cjdjx
ergenlerin son dönemde popülerleşen yeni hedesi.
kırılacak, dökülecek ne kadar duygu varsa hepsini baştan sezip önüne engel koymak, ya alıştığım zaman giderse paranoyasına karşılık alınan ama genellikle uygulaması zor önlem.
sebepleri kişinin çocukluğuna kadar gidebilen rahatsızlık. bipolar kadar popüler olmasa da olay hakkında yeterince bilgisi bulunmayan kişilerce reklam malzemesi* olarak kullanılmaya çalışılır. yeni yetme kadınlar bu boka sinek gibi çekilirken tecrübeli olanlar kokusunu alınca sifonu çekerler.

nihayetinde, bu durumdan muzdarip insan orta-uzun vadede duygusal enkaza döner. duygusal yakınlık ihtiyacını yok sayıp tamamen fiziksel olanla idare etmeye çalışır.* bu durum depresyona sürükler.
önemli olan bunu diyenin tabusunu yıkabilmektir.
İletişim - Kurallar