hilal cebeci’nin çav bella söylemesi

gunumuz turkiyesi’nde artik bana hicbir sey tuhaf gelmedigi icin garipseyemedigim durumdur. klipte twerk yapiliyor olmasi beni baslarda biraz sok ediyor oldu ama vurup gecti sanirim... bir sosyalist olarak gozlerim yasli demek istiyorum. daha ne kadar kendimizi dusurebiliriz, bilemiyorum. soylenecek sarki mi kalmadi hilalcigim? yani tekrar piyasaya donmek icin illa bir linc yemesi gerekiyor bu gerizekalilarin. e bunlar da hakli biraz, herhangi bir basariya sahip olmayan insanlar ne yapsinlar da tekrar gundeme otursunlar?
hilal hanım gündemden düşünce ne yapsam da gündem olsam diye düşününce böyle bir proje çıkmış ortaya. klipteki popo kalitesine 10 üzerinden 1 veriyorum. ayrıca düşük bel pantolon mu kaldı? yapmayın kızlar
hilal cebeci'ye değil başından beri çav bella adlı eseri ayaklar altına alıp orada burada gereksiz her ortamda çalıp eğlenen gençlere kızmak gerekiyor.
italyan partizanların kemiklerini sızlatan olay.
ülkede ki gündemin sürekli değişmesiyle ilgili başlıkta buna değinmiştim burada tekrar değinim. (bkz:nilgün bodur) başka kitaptan sözler çalar. (bkz:arda turan) gider silah çeker salak saçma şeyler detaya girmiyorum yok papazı serbest bırakıyoruz ama bunun üzerinde duramayız zira papazdan daha önemli bir konumuz var artık. oda (bkz:hilal cebeci) gündeme gelmek için saçma salak şeyler yapmış. bence bunu yapan insanlar toplumuz yapımızı tepkilerimizi çok iyi biliyor. ve bu tür şeyleri bilerek dikkat çekmek için yapıyorlar. bunun arkasında kim var amerika diye geyik yapmayacağım. hepsi aynı elden çıkan olaylar silsilesi gibi geliyor bana.