hippilerin boş olması

bir tespit. acaba bana mı öyle geliyor? bakıyorsun herif kendini marjinal sanıyor öyle yaşıyor ama akvaryumun dışından bakınca çok komik duruyorlar. işin ilginci takıldıkları insanlarda neden böyle komik hareketlere girişiyorsun bebeğim hele bir otur soluklan yeğenim demiyor ve ayıp ediyorlar.
bizim adada vardı öyleleri ama bunlar gerçekten hayati felsefelerini çok değiştirmiş insanlardı tek ada sadece elektrik başka bir şey yok üstüne bide adamlar para kazanmak için ada turu falan yaptırıyorlardı ama tipleri bir gör sanki 30yaşındaki adam 70yaşında emekli aç kalma rekortmeni
boş'luktan kasıt, fayda-zarar çerçevesinde nötr olmak ise katıldığım önerme. trend şeklinde takılanı varsa iq testi yaptırın, test durumu açıklar zaten. genel hippilik akımının ise, herhangi bir radikal duruştan daha dolu olduğunu düşünüyorum.şu videoya bakın, kimse bunun ocakta oturup bu hafta hangi lise-üniversitede ki solcuları dövsek diye kafa patlatan türk sağı veya toplu katliamları önlemek için herkesi silahlandırmanın daha doğru olduğunu savunabilecek kadar neden-sonuç şeklinde düşünebilme yetisini kaybetmiş amerikan cumhuriyetçilerinden daha faydasız olduğunu söyleyemez.

gerçek hippiler bireysel temizliğe özen göstermeseler de dünya'yı da kirletmezler. küresel ısınmaya katkıları yoktur. pek çok ideolojiden daha temiz sonuçları vardır. insan öldürmezler, festivallerde kendi çöplerini toplarlar, insanları bireysel düşünceleri yüzünden asmazlar, yakmazlar. şahsi fikrim zararsız oldukları yönünde.
boş beleş yaşadıklarından olabilir ama boş oldukları anlamına gelmez.
İletişim - Kurallar