hoşlanılan kızla yaratıcı konuşma şekilleri

hoşlanılan hatuna öyle bir yaklaşıp ki güzelliğini kelimelere dökerken aklını başından alıp dudaklarınıza ve gözlerinize bağlama yöntemleridir.

- merhaba acaba bir şey sorabilir miyim?
-(evet tabiki der veya demezse hemen ekleyip ) acaba tacınız nerede?
+ ne tacı be slk.s.s
- taç hani her prenseste olması gereken...
+( bir bakışma bir gülüş ) yaaaa hahaha...
- baktım sizde yoktu haber vereyim dedim sanırım birlikte kahve içerek takmayı unuttuğunuz bu taç hakkında konuşabiliriz eheheh...
+eee iyi madem olabilir.

ve sonraki konuşmayı güzelliği üzerinden yürütürseniz tamamdır bu iş.
kıza yaklaşılır ve
merhaba siz hırsız mısınız?
hayır değilim! o nereden çıktı?
çünkü kalbimi çaldınız!??
şaka şaka ahsahshahshş. vassap var mı ya?
+izole ve küçük bi' buluşma yapıyoruz gelmek ister misin ?
-yhaaa şapşal ahaha seks var mı ?
+ olmaz mı ! önlü arkalı...

bende işe yaradı
"bir çay içebilir miyiz? " değil, "biraz yürüyebilir miyiz?" daha hoş olabilir.

aslında nasıl bir kadına söylenecek olduğu önemli. eğer yüzeysel bir kadınsa buna "ne münasebet!", " sen kimsin oluğğğmm!" gibi cevaplar verebilir.

bir de bunu teklif edene bakmalı değil mi? evett eğer seks diye bağıran bir erkekse büyük ihtimalle kabul edilmeyecektir. omzu düşük, utanarak söyleyen bir erkekse, "neden olmasın" gibi bir cevap alabilir.


düz insanları oldum olası sevemedim. ama hep yanımda bulundurdum. çünkü sadece dinleyecek, beni anlamayacak ve sadece beni tatmin etmek için yanımda var olacak. misal şimdilerde yanımda olan arkadaşım böyle. ben anlatırken telefonu elinden düşmez. sadece anladığını düşünür. komik ama bu durumdan rahatsız olmam. zaten beni anlasın diye anlatmıyordum. bir de derin düşünen insanlar vardır hayatımda. o insanlar hayatımın piramidinde en üst noktadadırlar. işte "beni biri anlasın" modunda olduğumda onları arar hoş sohbetlerin belini kırarız. sohbetimiz düşünsel şölenin zirvelerine dayanır. sonrasında uzun bir ayrılık. bu yazdığımın başlıkla ne alakası var bilmiyorum doğrusu. zihnim parmaklarımı ele geçirmiş olmalı. bu da komik. yalan mı?

kısaca giriş cümlesi kişiden kişiye değişir. nasıl bir giriş yapılacağı karmaşası var ise kafada önce iyi bir analiz ve sonrasında etkili bir giriş. haydi hayırlı işler!
instagram üzerinden yazdığım mesajlarda kısa ve öz doğal mesaj olarak ‘gerçekten beni mest eden bi güzelliğiniz var sizinle sevişmek istiyorum’ yazıyorum. çanakkaledeyken işe yaramasa da istanbul ve izmir’de elbet olumlu sonuç aldığım oluyor.
valla ben kankamla konuşur gibi konuşuyorum kızlarla o yüzden hoşlanıp hoşlanmadığımı ben söylemeden hiç bilemeyecek
napıyorsun yavrum diyerek başlattığım konuşma, neden ise yaramadığını halen daha anlayamıyorum..
İletişim - Kurallar