how i met your mother

hafif nostalji estirme havasıyla açılmış sitcom dizisinin başlığıdır. friends'i izlememiş olmama rağmen; himym'ın friends'ten sonra yayınlandığını düşünürsek ve benzer yönlerinin hayli fazla olduğunu düşünürsek "aha bu tuttu benzerini yapalım o da tutar" denilip tutmuş dizidir. eğlencelidir.
başlığı görünce gözlerim yaşardı.

en sevdiğim dizilerden idi kendisi. 9 sezonu baştan sona bilmem kaç defa izledim bilmiyorum. tavsiye edilir.
barney stinson adlı muhteşem bir karakter barındıran, diğer karakterlerinin de ayrı ayrı muhteşem özelliklere sahip olduğu, bölümleri 20-25 dk süren, sevdiğimiz dizi.
(bkz:how i met your mother) olarak düzeltilmesi gereken başlıktır.

izlerken en çok keyif aldığım sit-com dizilerinden biridir. ayrıca ingilizce'sini geliştirmek isteyenler için bol kelime şakası ve güzel aksanlar içerdiği için ingilizce altyazılı izlenmesini de tavsiye ederim.
sonunda karısının dizi tarihinin en cirkin tipi cikmasiyla beni hayal kirikligina ugratan bir adet ted mosby bulunduran dizidir.
hayata bakış açımı değiştirmiş dizi. favori dizim olabilir. ve nedense bu diziyi izleyip beğenmeyenlere karşı hiç ısınamam. ayrıca isteyenler için elimde meşhur the playbook var,gönderebilirim :)
ne anaymış dedirtmişti izlerken
barney'in kadınlar için olan taktikleri
anasını görünce bu mu dediğim dizi bide izlemeyenler asla son bölümü izlemeyin
final bölümüyle ihanete uğramış, aldatılmış, kandırılmış, aşka inancı kalmamış bırakan dizidir. sen o kadar dram işle, aşka inandır, sonra diziyi ted'in orta yaş azgınlığıyla bitir.
behzat ç., leyla&mecnun, işler güçler efsanelerinin yayınlandığı efsane yıldan beri dizi izlemiyordum. netflix alıp 3. bölümünde sıkıldığım diziler şöyle; you, sabrina, casa de papel.

aa himym gelmiş dur bi bölüm izliyim. sonuç = efsaneleri görmüş adamları çerezlerle oyalayamazsın. durdurup 5dk gülüyorum ara ara. o kadar eğleniyorum tekrar izlerken bile. şimdi dört gözle two and a half men'in gelmesini bekliyorum.
çok daha iyi sitcomlar olmasına rağmen, zamanında keyifle günü gününe izlediğim(seinfeld izlememiştim o dönem) hala da arada yine açıp izlemeyi düşündürttüren bir friends kopyası. karakterleri olsun, atmosferi olsun her şekilde kendini izlettiriyor. ama o son kötüydü...