idris usta

amerika'da yaşayıp orada her türlü işi yapan adam. bunu videolarında bize gösterip hem eğlendiriyor hem de öğretiyor.

ilk başta bu adam fena kırık, deli gözüyle baktım ama rol yapıyor. gerçekten mükemmel bir felsefesi var. bütün videolarını izliyorum nerdeyse.

motivasyon editleri de bulunmaktadır.

genel olarak türkiyeden bir bok olmayacağını hayatlarımızın boş beleş olduğunu ve amerikaya yanına gidip bok temizleyerek düzgün bir hayat yaşayacağımızı savunan kişi.

bir videosunda köpek boku temizlerken, işverenin kendisine ülkesini sorması üzerine türküm ben demekten utanarak kürdüm demesi yarmıştır
''idris usta karım gitti idris usta ortağım gitti param gitti bokum gitti! ooğlum yine yaparsın yine kalkarsın ümidini yitirme ben senin için geldim sana gösteriyorum sen iste neler yaparsın neler. hala daha sürünüyorsun kalkamadın manyak herif.her düştüğün anda senin için yeni bi hayat doğar hala daha üzülüyosun hala daha ağlıyosun kendine gel manyak herif'' repliğiyle dünyanın en güzel tesellisini vermiş ultra yakışıklı karizmatik bi adam..özellikle alkollüyken izlediğiniz teselli videoları kendini 50 defa replay ettirebiliyor.

''hayatın boyunca her zaman yağmura tutulacaksın..yağmurda dans ediceksin ağlamayacaksın dans ediceksin amına koyim danss!! ''
yurtdışında hayal ettiğim hayatı yaşayan youtuber.. ileride onun gibi kafayı sıyırmak istiyorum..
amerikaya kaçak olarak girmiş ve orda genaral contractor olarak çalışan kafayı sıyırmış usta. auuuvvvv