ikizler burcu

yok efenim dengesiz yok efenim ikiyüzlü onlardan uzak durun dediği fakat takıldıkları arkadaşlarının en eğlencelileri ikizler burcu olduğu arkadaşlar var aramızda. ayıptır yaa ikizler burcuna yüklenmeyin bu kadar.

* 21 mayıs 21 haziran arası doğan kişilerin burcu.
en çok şikâyet edilen fakat etrafa bakılınca en çok bulunan burçlardan. fazlasıyla eğlenceli. yeterince akıllı. hayatı deli dolu yaşamayı seven nadir burçlardan. yaşasın ikizler!

edit: ikizler burcuyum. engellemek serbest.
arkadaş olarak çok iyi eğlenceli fakat sevgililik konusunda tam bir ruh hastası, takıntılı, darlayan manyak bi burç.
über şanslı bir burçtur piyango hep ikizler burcuna çıkar dikkat edin
yalancı diye damgalanır cunku söylediği yalanları unutur, iki yüzlüdür cunku kimi dinlese onu haklı bulur. ayrıca zeka arayan tek burctur. libidolarını zeka, garip insanlar yükseltir, sıradanlıkla kolaylıkla işi yoktur bu bebeklerin. kendinizi çözülemez bıraktığınız anda cekici bulur sizi, açıldığınız anda heyacanini yitirir. ve ikizler burcu kadınıysanız kova erkeklerinden başka bi iliski denemeyin derim. her zaman ennn kaliteli birliktelikler kova ikizlerden cikar
(evet çok biliyorum)
en yakın beş arkadaşımdan dördünün sahip olduğu burç. evet, sanırım ikizlerle iyi anlaşıyorum. (bkz:terazi burcu)
21 yıldır ikizler burcuyum ne iki yüzlülüğüm oldu ne de yalan dolan bence iki yüzlü ve yalancı insanlar ikizlerden uzak dursun
sarı kazak mı alsam mor mu en güzeli bi kahve içeyim
bazen kim olduğunu bil(e)memeye yol açan burçtur.iki tane kimliğiniz varmış gibi, bunlara x ve y diyelim.

x tam bir ortamcı. hoş sohbettir,muhabbete girdiği zaman herkes onu dinler,çevresindeki herkes varlığıyla mutlu olur,her zaman aranır,eksikliği hissedilir.

y ise tam tersi. efendi bir süt çocuğu. genelde ağzını bıçak açmaz,açsa da sohbeti sıkıcıdır. pek aranmaz,olduğu ortamdaki insanlar sıkılır.

her ortama uyum sağlamak gibi geliyor bazı insanlara,ama aslında hiç bir ortama uyum sağlayamamaktan başka bir şey değil. çünkü hiç bir zaman ihtiyacınız olan kimliğiniz gün yüzüne çıkmaz. x'e ihtiyacınız vardır,siz y kimliğinizde sıkışır kalırsınız. evde boş boş otururken bir anda x geliverir,hiç bir işinize yaramaz.

bazı şeyler kimliklerinizi tetikler.(selenayı çağırmak gibi) örneğin alkol aldığımda anında x'e dönüşürüm. üzüldüğüm zaman y'de sıkışır kalırım.

bazen hayat kurtarır,bazen hayat söndürür.

y'nin başlattığı bir ilişki x yüzünden biter.

x'in kurduğu sıcak dostlukları y bitirir.

evet,ikizler burcuyum. ama seçme şansım olsa yine ikizler burcunu seçerdim.
bipolar bozukluğa sahip burçlardan biridir. kimse sevmez ama ben severim kendilerini
kızları ile çok iyi anlaştığım burç. gayet netler ve genel olarak oldukça karakterliler. ayrıldıklarında hemen unutup hayatlarına devam edecek kadar gamsız kedersiz neşeli burç
iki fikirlilik çok yaşarım. bir yandan deli gibi sevmek, bir yandan nefret etmek.
kararsızlık ve tereddütlerin insana nelere mâl olduğunu ancak iş işten geçtikten sonra anlarız ki telâfisi de olmaz maâlesef!
bir ikizler burcu ile karşı karşıyaysanız ölü taklidi yapın
sürekli laf soktuğum 22 mayıs - 22 haziran arasında doğanların müthiş duygu değişimi yaşadığı burçtur.
beni çekiyorlar galiba 2 arkadaşım da ikizler burcu ve müthiş eğleniyorum iyi ki varsınız ikizler burcunu taşıyan insanlar.
ikizler zodyak'ın üçüncü burcudur. güneş, 21 mayıs - 21 haziran'da bu burçta kalır.
mensubu olduğum burçtur , bu eğer karşındaki kişi de ikizler ise muazzam anlaşır ve eğlenirsin. fakat sen ikizler değil isen acilen kaç kurtul canını kurtar.
allahın cezalarıdır pü allah sizi kahretsin hele ikizler erkeği aman aman pü pü
ıkizler erkegi olarak bugunde asagilandik cok sukur.
yaklaşık iki yıldır ikizler burcu kadınıyla sevgiliyim mükemmel bir hayat. bir gün eve pinpon setiyle gelir bir gün oturup limon kasalarından dolap yapar bazen sokakta yüksek sesle şarkı söyler evde uzanırken aniden bağırdığı da oluyor stres atıyormuş
1,5 yılımın içine eden burçtur. çok eğlenceliler evet bir o kadar ruh hastası şizofrenler. arkadaşlık için yaklaşmalı sevgililikten şiddetle kaçınılmalı