ilk kez flört edecek erkeklere tavsiyeler

evvveet biricik modunuzdan hizmette sınır yok köşemizde yine sizlerleyim.
ilk kez flört etmeyecekler de bu bilgi dolu başlıktan yararlanabilir :)

eeeeveet başlayalım,bakın canlarım öncelikle allah rızası için hanımefendi arkadaşa insan gibi yaklaşın yani itiraftan yazmak,swarmdan ekleyip yazmak falan bunları geçin.
bir şekilde tanıştınız diyelim mesajlaşma evresine geçtiğinizde boş muhabbeti dozunda bırakın,davar gibi konuşmayın cool olucam diye sekiz saatte cevap vermeyin,ilk buluşmanızı gerçekleştirmeden taktik uygulamayı tavsiye etmiyorum. buluşmak içinde darlamayın.
evvet buluşmayı da ayarladık akşam 21.00 sularında buluşmanız var elit bir mekan ayarlayın şakire falan götürmezsiniz diye tahmin edip bu kısmı atlıyorum. ve sakın buluşmaya geç kalmayın sakın sakınn!!!!!!!!!!!
allah rızası için banyo yapın. kız kankalarınız varsa kıyafet için öneri alabilirsiniz,ama benden ilk tavsiye seksi ya da taşşaklı görünmek için aşırı dar pantolon,aşırı dar gömlek giymeyin. döşünüz kıllıysa o kılları alın. koltukaltınızdan bahsetmiyorum bile.!!!!!!!!!!!!
saçınızı sakalınızı düzenleyin. hafif parfüm tercih edin. hatunda kokum kalsın diye davar gibi 10tlye aldığınız parfümleri sıkmayın.
yan yana gelince centilmen davranın mekana önce hanım arkadaşınız girsin kapı varsa kapıyı açın centilmenlik yaptınız diye ibne olmazsınız.
karşı tarafın konuşması bitmeden bölmeyin. siz konuşmaya başlayınca "kadın dediğin" tarzı konuşmalara gireyim demeyin hanımefendinin tansiyonu falan çıkar acille uğraşmayın gece gece. sakın eski ilişkilerin konusunu açmayın.
gece sonuna hesap için şov yapmayın siz davet ettiyseniz siz ödeyin ama bunun havası olmasın. ayrılırken ezine'de kalmıyorsa kız evine bırakın. ama bunu biraz daha zaman geçirmek için yapın. ağır abi olucam diye değil.
evlere dağılınca "bu güzel akşam için teşekkür ederim,iyi geceler." tarzında cool bir mesaj ve bu işin olup olmayacağı sabah belli olur hadi gene iyisinizzzz:)))))))))

not: ilk geceden hanımefendiyi eve atmaya çalışmayın,azgıntekenin tekiyseniz,ereksiyon sorununuz varsa evden çıkmadan kontrollerinizi yapın.
flört etmeyin görücü usulü evlenin bak demişti dersiniz. sonra bitiyor başa sarmaya uğraşıyorsun.
abi aşırı boş taktik bunlar. toplanın hemcinslerim. medellinden öneriler başlıyor.. davet ettiğiniz mekandan başlayalım. mümkünse hep gittiğiniz ciğerci, kebapcı gibi yerleri tercih edin. garson tanıdık olduğu için birebir sipariş verebilir ve karşı tarafın gözünde babacan bir izlenim bırakabilirsiniz. buluşmayı yaptınız... kibar olucam diye uğraşmayın. selamlaşırken elini sıkın, hoş geldin diyip oturun. karşı tarafa fikrini sormadan, ciğer siparişlerinizi verin. konuyu direk gece sonunu anlamak için soğana getirin. soğan söyleyeyim mi diyin, hayır derse bu iş tamam. gece evine bırakma ayağına gidin, yukarı davet fikri gelmezse siz kendinizi emrivaki şekilde davet ettirin. devamınıda siz ayarlayın artık. gerdeğede biz sokmayalım.
kesinlikle bayan arkadaşlarınizin size verdiği taktikleri dikkate almayın kesin ve net ! çünkü bi kıza ideal erkek nasıl olur diye sorarsanız (tip çap dışında) nazik olsun anlayışlı olsun , sürpriz yapsın romantik olsun bana ilgi göstersin vs diye uzar gider , ama gel işte tam öyleyim diye bu şekilde onlara giderseniz ayakları zütlerine vura vura kaçarlar , nereye kaçarlar peki bunların tam zıttı adamlara.
12 yaşında olan erkekler için geçerli bence. üniversite çağına gelip bunları bilmiyor musunuz ayıp
basamak basamak uygulamak yerine bırakın da her şey doğasına göre yaşansın. duygularımızın içerisine mekanize olmuş bir yapıyı soktuğumuz vakit "doğallık" kavramından ne derece bahsedebiliriz ki! yok böyle yap yok şöyle yap vb. şeyler insanı daha da kaygılandırır veya altı boş umutlandırır.
ne iseniz o olun, gereksiz kasıntıya girmeyin azcık yalandan kibar olun yeter hemcinslerim medellin gerekli açıklamayı zaten yapmış şöyle bir şey var apsethusta açıklamayı yapmış herkes bir açıklama yapmış amk
benden de size tavsiye : sakın bir kadından kadınlar hakkında tavsiye almayın. kadınlar ne istediklerini kendileri bile bilmez. onlara bir kırmızı haplıymışsınız gibi davranın. (bkz:the red pill)
gayet güzel dönüşler aldım bana inanan güvenen biricik torunlarım işi pişirmiş xd siz oturduğunuz yerde zırlayın ipneler
kantinde sıra beklerken bile istemeden birileriyle flört eden birinden tavsiye; kaçın ordan, bok yoluna gitmeyin