inci sözlük

19 aralık 2009 tarihinde serkan inci ve ismail alpen tarafından kurulan sözlük.içeriği genellikle bel altı ve argo içeriklerden oluşur.ilk yazarları ekşi uludağ ve zeykur sözlük yazarlarıydı.yazar kitlesinin genellikle ağzı küfüre batmış abaza ergenler olduğu zannedilse de içerisinde dönen entrikanın başka hiçbir yerde olmadığı sözlük aynı zamanda.
2.nesil yazarı olduğum zamanlarda sözlükten kırıştırdığım kızla olan ilişkim modlardan birinin kulağına gidince çeşitli bahanelerle davalara ve aşşağılamalara maruz kaldım.dava süreçleri çok uzun sürdü.ip adresim defalarca ifşa edildi yazmadığım entryler üstüme kaldı falan filan.en sonunda da silik yiyerek uzaklaştırıldım.hala daha bu bunalımdan kurtulduğum söylenemez.şimdilerde tenha bi sahil şehri olan bu güzel kentte inzivadayım.geçmişi parlak ama şimdilerde ucuz ve rutubetli pansiyonlarda ölümünü bekleyen yeşilçam yıldızları gibi hissediyorum kendimi.hayatta neydim değil ne olacağım diyeceksin.arada bi belki tanırlar umuduyla buralara entry giriyor akşam üstleri kadife pantolonumla yürüyüşe çıkıyor puro içiyorum.belki de çok kez karşılaşmışızdır kimse bilemez di mi ?
bütün hatlarıyla ve başlıklarıyla iğrendiğim tıklamaya korktuğum sözlüktür. bu arada hikaye ağlattı
sözlük olma sifatindan vazgeçip hükümet yalakasi olma yolunda emin adimlar ilerleyen kuruluş
ya moruk v for vendetta. acayip anarşistiz mizah tavan. cccincisiqerccc
birinci, ikinci ve üçküncü nesil üyeliğim bulunan, ekşi sözlükteki sözlük kurallarına inat rahat rahat kuralsız yazmak için kurulan, seneler boyunca nesilden nesile gri ekran hatası yediren sözlük platformu.
özellikle birinci ve ikinci nesil yazarların olduğu zamanlar çok keyifli, baştan savma, hayal gücü üst seviyede bir o kadar da eğlenceli hikayeler ile dolu başlıklar içerir idi.
şimdilerde script i değişmiş, kimin eli kimin cebinde belli olmayan, sürekli küfür kıyamet ergen muhabbetleri dönen bir platform olmuş.
2010 senesi inci sözlüğün altın senesi idi.
okan bayülgen in tv makinesi adlı show a bağlanan fenasi kerim isimli kullanıcı inci sözlüğün ismini fazlasıyla duyurdu.
hatta boz baykuşlar isimli taraftar grubu, şimdinin istanbul başakşehir futbol klübünün resmi taraftar klübü idi. tabii o zamanlar klüp istanbul büyükşehir belediye spor idi. efsane pankartları ile tv programlarına konu olmuş bu sempatizanlar, atatürk olimpiyat stadındaki maça gitmek için hafta ortasında sözlükte organizasyon başlıkları altında toplanırlardı. hatta bir keresinde büyükşehir belediye spor antrenörü arif erdem;
-maçtan önce takımı tribüne davet ederlerdi boz baykuşlar. futbolcuları zorla ben gönderirdim tribüne gidin selamlayın diye. adamlar tribüne çağrılmayı görmemiş ki hayatlarında. taraftarlar toplasan 6-7 kişi zaten, bizim takımdan daha az. diye belirtmişti esprili bir dil ile.
 resim


bir çok sözlük mottosu üretmişlerdi.
adam haklı beyler
ölü taklidi yapın
..... var dediler geldik gibi daha sayılamayacak mottolar.

yaz yaz bitmez, inci sözlük. sadece porno, küfür olarak bilinen ancak içlerinde bambaşka bir mizah-bağ olan bir topluluk idi. ta ki 2012 başına kadar.

beyler diye başlayan başlıklardaki anlatılan hikayeler 20-30 sayfa sürerdi.
başlık açan ilk entry i yazan kişiye laf sokma yarışı yapılır, yıl sonunda en iyi @2 ler diye entryler sıralanırdı.


bazı arkadaşlar burayı inci sözlük sanmış ki @1 @2 @3 gibi entryler girmekte.

burası tartışma platformu değil bilgi platformudur. herkesin yorumu kendine.

t: bir sözlük.
bence sözlükler arasınnda en samimi ve en özgür sözlüktür.çok efsanedir
bu sözlükte ki yazarların henüz eleştirme hakkının olmadığı sözlüktür.. etin ne budun ne amına koyayım! otur oturduğun yerde..
öncelikle sözlük değil forum.
açılan başlıklardan da belli olduğu kadarıyla lise kantininde yapılan ergen muhabbetlerinden öteye geçememiştir. 12-15 yaş arası veletlerin kafatası milliyetçiliği yaptığı lağım çukuru.

biriside eleştirme hakkınız yok falan zırvalamış ahahha siktir lan.
yıllarca yazarlık yaptım en güzel hikayeler ve samimiyetin olduğu ortamdı keşke bozulmadan kalsaydı.
eskiden güzel hikayeler ve samimi sohbetlerin olduğu, şimdilerde ise sadece cinsellik ve siyaset konusulduğu eski tadını özlediğim sözlük,platform
İletişim - Kurallar