instagram için yaşayan insanlar

sosyal medyanın aşırı derecede hayatlarımızı ele geçirdiğinin işaretidir öyle ki dışarıda yüzyüze gelince iki cümle bir araya getiremeyip sohbeti leş derecesinde olan insanlar,instagram hesabında kendini tillah zannetmektedir.
ayyy benim bu, sıtori sıtori sıtori ashahshahsl. şaka şaka. ıq düşüklüğü yaşanıyor o tiplerde ya.
insan doğasını yansıtan insanlardır. insanlar her zaman kendilerini göstermek, sosyal toplum tarafından kabul edilmek istenmiştir. yaptıkları aktivite, icraatları başkaları tarafından bilinsin isterler ve buna göre hareket ederler. her ne kadar inkar etsek de hepimizde var olan bir durumdur. bir ödül kazandığınızı düşünün. bunu birilerine göstermek ve anlatmak istersiniz. orta çağlarda ingilizler 5 çayında, katolikler pazar günü kiliseye gittiğinde, müslümanlar cuma namazı çıkışında bunların hakkında konuşurken günümüzde yerlerini sosyal medyaya bırakmışlardır.
büyük sıkıntı yaşamakta olduğunu düşündüğüm insanlardır. ancak şunun farkına vardım ki bu insanlar yaşamının sanal hale geldiğinin farkında değiller yani durumunu bile düşünemiyor yönetimini sanal sayılara teslim etmiş.
ciddi anlamda bir psikolojik rahatsızlığı olduğunu olduğunu düşündüğüm tiptir efenim.
günde rahat 2 saatim instada geçiyor ama bu postu okuyunca telefonu bırakıp konuşarak muhabbete geçiyorum çevreyle öpt bye
genelde takipçi satın alırlar. bari şuradan alın en azından güvenilir burası; https://inshilesi.com
instagramın çöktüğü zaman aralıklarında uzak durulması gerekir.
İletişim - Kurallar