intihar edecek olsaydınız bu hangi yolla olurdu

hiç bilmediğim bir şehrin, en yüksek binasının tepesinde, gökyüzüne doğru uzanmışken aldığım ilaçla yavaş yavaş sadece kendim için ölmek isterdim galiba.
tabanca kesinlikle. temiz, yüksek başarı oranı.
"bazıları silahla, bazıları siyanürle, bazıları çatıdan atlayarak. bazılarıda yaşayarak. ki sonuncusu en acı veren ve en yavaşıdır."
araba dolu bir caddede. arabaların varlığı bile korkudan ölmeme yeter sanırım
çocukluk hayalimdir toroslar'da donarak ölmek isterdim. hem donarak ölmek güzel hem de kış en güzel mevsim. hem ölüm de boşa gitmez. kurtlar aç olur o mevsimde. hem kurtlar doyar. hem de doğaya faydam olur.
acı çekmeden ani bir ölüm
kalp yetmezliğimi bile bile orgazm olarak ölmek
üniversiteyi kazanarak.
intihar olsun da nasıl olursa olsun başım üstüne
kafaya tek bir kurşun. veya aşırı doz da olabilir.
kulağa civa döküp uyuyarak.
şimdiye dek kimseye zararım olmasın kaygısı ile yaşadım. olur da ölesim tutarsa ölmeden önce atabildiğim kadar kazık atarım. çevremdeki malum bazı kişiler de yedikleri kazığın üstüne beni buldukları yerde vurur. bulamadıkları kadar da yer içerim. bence çok mantıklı. yediğim kazıklara sayılsın.
bir küvetin içini ılık suyla doldurduktan sonra bileklerimi diklemesine keserek.
duble yolla. şerit ortasına çaprazlama yatıp kamyon çarpmasını beklerim.
en sevdiğim akademisyenle ellerimize bir kelepçe bağlayıp denize atlayarak..
beni kan tutar bileğimi kesemem,asayım kendimi desem korkarım, vurayım desem silahı uzaktan görünce kaçmaya başlıyorum. köprüden atlayım desem yükseklik korkum var kenara gidemem. en temizi ananemin şeker ilaçlarını içerim. temiz ölüm.
imkanım olsa uzay boşluğunda, kaybolarak, oksijensizlik mi, yanmak mı bilemem ama ölmeden önce görmeyi istediğim nadir şeyler arasında uzay
hayatıma bir son vermek istersen/hançere gerek yok gözlerin var ya/eğer ki kalbimden vurmak istersen/kurşuna gerek yok sözlerin var ya.
psikanaliz'e göre kişinin intihar ediş veya intiharı düşünüş şekli,kişinin bulunduğu iç ve dış dünyası hakkında bazıları net olmakla beraber birçok bilgi verir. psikanaliz tekniklere hakim biri şu an bu başlık altında yapılan yorumlardan yazarların kişilik ve sosyal çevre gelişimi hakkında varsayımlarda bulunabilir ki tutma ihtimali de düşük yüzdeli olmayabilir :)
en acısız yöntem hangisi ise o olurdu. acı insanı ölüme gitmekten alıkoyar. kendini öldüremezsin.
sapığı, bilmem nesi dünya kadar adamı gebertirdim; en son benim gibi "topluma zararlı bir katili" vurarak durdurmak zorunda kalırlardı. tanrı'yı oynama derdim yok ama bari vatandaşa bir faydamız dokunsun.
  • /
  • 2