iş çıkışlarında yorgun argın eve gelen kızlar

asla haberi olmadan sabaha kadar anlatsam bitiremeyeceğim içerikler barındıran emekçi kızlar.

bütün gün çalıştıktan sonra soyunma odasında hafif terli vücudundan iş tişörtünü çıkarıp işe gelirken üstünde olan temiz tişörtü giyerken o temiz kıyafetin hafif soğumuş nemli vücuduna temas ettiği an hissettiği o ferahlık hissiyatını düşündüğümde onunla birlikte benim de tüylerim diken diken oluyor.

baştan savma bi saç toplama şekliyle eve doğru yorgun argın yürürken topuklarındaki acıyla karışık yorgunluk hissi kendisini bi an önce yatağa atma arzusuyla birleşince, o yatağa benim de girip sabahlara kadar yorgun topuklarına masaj yapma isteğim dolup taşıyor.

peki ya çantasından çıkarıp banyoya fırlattığı terden tuzlanmış iş tişörtünün o enfes kokusunu pas mı geçeceğiz ? asla.yorgun kızımızı uykusuna teslim ettikten sonra o tişörtü gizlice koklayarak tarifi imkansız düşüncelere doğru yolculuğa çıkacağız.belki küçük muziplikler bile düşünebiliriz.

sizi seviyorum iş çıkışı kendisini eve zor atan yorgun kızlar.hayallerimi süslemeye devam ediyorsunuz.
fasılcı çıldırmış olmalı dediğim başlıktır*bir mod tanım içerikli entryler girer ve burası sözlük değil fasılcının fantazi günlüğü haline gelmiş bir ortama dönüşüyor
ileride elleri bulaşık deterjanı kokan kadınlar arasında yer alacaklardır..
(bkz:misafir ol gel bana yumurta kırarım sana)