ısrarla sütyen askısını göstermek

günümüz kızlarında bulunan bir özeliktir. şöyle böyle napar ne eder onu gösterir.
bayağı bir seksilik katmıyorda değil ama habire göze sokulması iyi değil.
hoş bir ayrıntı. isteyen istediğini yapar, tapar.
kardeşim gözümüzün önüne sokun önemli değilde, bari yeni olsun ya! çürümüş sütyen askısı görmekten ciğerimiz soldu.
beyaz tişörtün içine kırmızı dantelli sütyen giyip ısrarla da bi kolunu düşürür askımı gösteririm
(bkz:beyaz tişört içine siyah sütyen giymek)
taşradan gelindiğinin işaretidir
sütyenli başlıkları açan sevgili yazar gıcık oluyormuş gibi yapıyor ama farkında olmadan sütyen ilgisini sözlüğe döküyor dediğim başlıktır. o zaman yeri gelmişken tekrar söyleyeyim: memelere özgürlük!
karşı cinsi tahrik etmede ilk adımlardan biridir. kadın yavaşça tişörtünü çekiştirir, adam bunu fark eder, sütyen askısını görür ve ardından iç çamaşırıyla beraber hayal etmeye başlar.
biz bunları anlattık. entry ile anlattık. başlık ile anlattık. kısacası anlattık da anlattık biraderim dediğim başlıktır. ya çok şey mi istiyorum toplumsal yargılamalar yapmadan önce azıcık psikoloji, biracık sosyoloji bir de çok az da olsa biyoloji öğrenin. darwin'in cinsel seçilim kuramı dedik, atıf kuramı dedik, sosyal ilgi dedik. kimse anlamamış yada anlamak istememiş. yoruldum artık. bir şeyler öğrenmek isteyenler " https://evrimagaci.org/article/tr/evrim-mekanizmalari-4-cinsel-secilim-rastgele-olmayan-ciftlesme " şu adrese bir baksın.
allah boy kemer tokası gösterip kendini cool sanarken keko olmaktan evladır.
o şey için “bak ben sütyen takıyorum, memem var yani haberin olsun”
ben özgürüm mentalitesi
beyler memeniz olsa, sutyen takardiniz, o askiyi da gozumuze gozumuze sokardiniz, diye bagirmak istedigim basliktir. memesi olmayan konusmasin lutfen, size ne s i z e n e
plastik ve dümdüz olanları tahrik değil, kusturacak cinsten.. sanki içten kelepcelenmis..
kendi iğrenç don ve baksırlarınızı gösterirken(+popo çatalı) sıkıntı yok ama dimi yalaklar
sütyen askısı göstermek ısrarla yapılan bir eylem değildir bir kere. yahu sütyen bu, askısı ordan çıkıyor burdan çıkıyor düşüyor. sütyen giyenler dışında kimseyi alakadar etmez bu durum. rahatsız olan arkadaşlar sütyen giyip askısını göstermemek için çabalasın o zaman.
kesinlikle bir marifet değil memesi olan herkes sütyen takıyo bunu da herkes biliyo neyin çabası ki bu
gösterir askısını göstermez, bu kimseyi ilgilendirmez..
yahu sütyen bu sütyen. bir işlevi var, bir amaç için orada. kadınların her yaptığını seksi görünme çabasına yormayı bir bıraksanız!
göstersinler ben memnunum.
zaten taktığımızı bildiğiniz bir çamaşırın askısından hallenen sizsiniz arkadaşlar bu ne saçma başlık
sütyen takmaktan nefret ediyorum çoğu zaman da takmamaya çalışıyorum ama bralet oluyor mecbur. bunun askısı bazen düşüyor bazen tişört kayıyor bunlar normal. isterseniz hiç sütyen takmayalım sonra memelerimiz sarsın göbeğe kadar. daha mı iyi. her şey sex değil.
formatı sikip atan bir başka başlık.

kardeşim ne demiş orda? ısrarla sütyen askısını göstermek. eğer bunu yapıyorsan yaz, yapan birini biliyosan yaz, yani bu bağlamda yaz be. tamam bazen o askı omzumuza falan düşüyor, istemeyerek görünür hale getiriyoruz ama konunun bunlarla alakasi yok ki. “bakmiycaksin mk cocu!!!” demenin bir anlamı yok ki bu başlıkta.

bir arkadaşım bilerek ısrarla gösterirdi ve “avları yakalamak için çok güzel bir tuzak” olduğunu söylerdi.
öncelikle bomboş bir başlıktır.
ayrıca söylemek isterim sütyen askısından tahrik olan hayvan postu da siker. kendinizi neyle besliyorsunuz arkadaşlar siz aynı suyu içmiyor muyuz bu ne özgüven bu ne kendini bilmezlik yani her kadını ''bir karakter olabilmeyi erkek ilgisine bağlayan kadın'' kategorisine koymaktan vazgeçin. teşhirci yerine koymaya utanmıyor musunuz birilerini. ısrarla sütyen askısını gösteren kadın şöyledir,efendime söyliyim etek giyen kadın böyledir hayır abi ne istiyorsunuz ya siz kadınlardan biz diyor muyuz saç uzatan erkek ibnedir diye sanane ulan istersem sütyenimi gösteririm ve bunu ısrarla yaparım ve sen de beni kategorize edemezsin. bi kendinize gelin vasatlıkta geniş bir yelpazeye hitap etmeyin lütfen rica ediyorum.
askının dışarıda olması aklıma lastiği iyice gererek bırakıldığında verilen acıyı getiriyor.. o askıyı çıkardığınızda devasa bir çizgiyle karşılaşarak vücüdunuza neden bu eziyeti yaptığınızı sorun.. sütyen takmayın yahu..