izole ve küçük buluşmalar

sözlükte ara sıra gerçekleşen izole buluşmalardır.izole ve küçük olması önemli özelliklerindendir ayrıca. izolasyon mu ? fasılcı mühendis.
toplanıp sözlüğün kaliteli yazarları karşısında nasıl savunma yapabiliriz diye düşünüyor olabilirler ahahaahhaha. şaka şaka eksilemeyin hemen. sosyalleşmek iyidir
kendi kafa yapınıza uygun insanlar ise çok güzel vakit geçirebileceğiniz buluşmalardır. hem eğlenme hem öğrenme imkanı bulursunuz. hatta öyle güzel insanlardır ki daha önce tanışmadığınız için pişman bile olabilirsiniz.
içinde sözlüge ne için geldiği belirsiz,ota boka salça olan, sözlükte yazmayı ve burdaki ortami savaş alanı zanneden bir adet yazarcık bulunduran başlıktır.atsan atılmaz satsan satılmaz
ben burda açıklayıcı tanım içeren bi entry gireceğim, yeni gelen arkadaşlar falan nasiplensin, normalde kılıcımı çekip üstüne yürürdüm ama malum ibneyim kalemdir silahım.

bu buluşmalar genelde sözlüğün kalite kaygısı olmayan , psikolojik açıdan bakıldığında kendini gerçekleştirmiş kişi olmayı başarmış, oturup iki çift laf edilebilinecek -ki kaç çift laf edildi sayamayız bile- , yakışıklı beyler ve hoş hanımlarla gerçekleştirilen buluşmalardır.

biz biraz abarttık sanırım ya da ortam muazzam emin değilim ama her ikisinin de olduğunu düşünüyorum, 2 hafta boyunca her allahın günü buluşup eğlendik, konsere gittik, kamp yaptık, jargon dinledik, vampir köylü oynadık, iftar yaptık, film izledik, toplaşıp içtik, kütüphaneye gittik.

gelecek hafta mangal yapıp finallerden sonra da birlikte tatil yapmayı düşünüyoruz. içinde bulunduğum en cool arkadaş grubunu kazandım bu izole buluşmadan, iyi ki de izoleydi itin köpeğin havlamasını duymuyoruz allahıma bin şükür.
daha kendini ifsalayamamis, gece- gunduz sozlukten milleti elestiren, hayatta baska gayesi olmayan bi insan kucuk bulusmalarimi kıskanmis kiyamam sana.sen de gel kiz aramiza aliriz bak
entrylerden az cok karakter analizi yapılabildiği için sözlüğün seçmece yazarlarıyla gerçekleştirilen buluşmalar.

yeri geldi evde tabu oynadık, yeri geldi gitar çaldık şarkı söyledik, yeri geldi bir kişiyi bile arkada bırakmamak için bazılarımız bagajda yolculuk yaptı. aramıza almak istediğimiz bir kaç yazar var, onlar da kendini biliyor zaten.

kalan ‘bazı’ yazarlar ter kokularını bile bastırmayacak beş liralık parfümlerini sıkıp donanmaya gidebilir. sevgiler.
çağrılmayan yazarlara göt ağrısı yapan. "ulan ben piç miyim? neden kimse beni siklemiyor?" dedirten etkinliktir.
eğer izin verilirse yapacağınız bir buluşmaya sponsor olmaya hazırım ahahaahahahahahahahaa. oğlum kimse kıskanmıyor buluşmalarınızı. niye tribe giriyorsunuz bu kadar? çanakkalede yapabileceğiniz kısıtlı etkinlikler yerine, hafta sonu canımız sıkıldığı için istanbula sırf yemek yemek için gidiyoruz biz ahahahaahhaahahah. aah sözlük aaah.
abi ne kadar komiksiniz ya sjwjs.

birileri sözlükte bi grup insanın buluşmasını çekemiyor, kıskanıyor diğerleri de "çok güzel eğlendik çok eğlenceliydi onu yaptık bunu yaptık şuraya gideceğiz " diye nispet yapar şekilde anlatıp kendini ispat etmeye çalışıyor. sjajzjsjsj. fazlasıyla komik. ahaha
aralarından sadece birine katılabildiğim buluşmadır. beni cool bulamadılar galiba ki olduğum grubu dağıtıp yeni grup kurmuşlar. jshshs.

tatlı insanlarsınız ama ne bu samimiyetsizlik.
burası sözlük. kim kimle buluşur, buluşmaz bir diğerini ilgilendirmez!
tanımınızı girersiniz mevzu kapanır.
aranızda bir çekişme - savaş var ise, gruplaşma var ise bunun dillendirilme yeri bu platform değildir!

ilk günden beri sözlük formatı diye kuralları uyguladım.
yeri geldi sizin mantığınıza karşı entrylerin şikayetlerini format gereği silmedim, düzeltmedim yeri geldi, sadece format dışı entry girildiği için yazar çaylak yaptım.

şunu asla unutmayın;

buraya yazılan başlık, entry tüm insanlığa açıktır ve yarım yamalak da olsa bilgi içermelidir.

bu konuyu kendi aranızda birebir çözmeniz dileğiyle
a ve b takımları.