jahrein

jahrein youtube dan gelme bir twitch yayıncısıdır. twitch de en fazla izlenen yayıncı olarak bilinir. her oyunu oynar . sıkça eleştiri yapan bir yayıncıdır. izleyenleri ona 'lordum' diye hitap eder. polonya da yaşıyor ve alfred adında bir köpeği vardır. geçtiğimiz günlerde 'noobstar' adlı programda sevgilisine evlenme teklifi etmiştir. https://youtu.be/jaewycrezqq
sanırım bunlar bilinmesi gerekenler diye düşünüyorum
twitchte efsane yayıncılar arasındadır..fazla bir izleyici kitlesinden dolayı olan bir,çekememezlik,eleştiri vs vs.ama kaliteli adam ya jahrein sağlam
yakın zamanda ezhel ile twitter üzerinden tartışan kişidir. iki tarafı da severim. iki tarafın da yaptığı işler kendi çaplarında başarılıdır.
sıfır sıkıntı eleştirisini gayet haklı bulduğum bana göre yutuburdur. yayınlarını falan bilmem youtube da sık görüyorum. ama o klip eleştirisi büyük oranda haklıdır. bizim ülkede protest olmaz demesi dışında. bizim ülkede protest rap olur hem de babalar gibi olur (bkz:saian) ama legalize it kafası bizim insanımıza yakışmıyor arkadaşım. orda çok haklıydı bu jaho.
kendisini 4 yıldır takip ediyorum halen daha plebim efendim..
eleştirilerini de çekemeyenlere..
severek takip ettiğim yayıncı.

 spoiler!
abi oğuzhan uğur ile olan video ne zaman gelecek? bak gta6 çıkıyor..
enes batur gibi çoluk çocuk kitlesine sahip olmayan birçok yayıncıya göre daha kültürlü olan twitch yayıncısıdır. sevek takip ediyorum.