jartiyer kullanmayan kadınlar

günümüzde pek rast gelemiyorum jartiyer kullanan kadinlarla.
nedendir bilmem turk kadinlari jartiyer gecelik topuklu terlik vucut corabi gibi seks hayatina yeni heyecanlar ve renk katabilen unsurlari kullanmayi tercih etmiyorlar. ama yine de kadinlarimizi suclu bulmuyorum.bunun sorumlusu ne istedigini bilmeyen erkekler. sutyen yahut kulot gormeye tav olan bu erkekler seks hayatina yeni heyecanlar katmak konusunda oldukca vizyonsuz davraniyorlar. kadinlar sadece sutyen ve kulot kullaniyor diye dusunur bu comarlar. ulan cakal bir paket sigaraya 13 lira veriyorsun nolur yani 50 liraya penti den fantazi jartiyer alip hediye etsen hem kiz icin hem senin icin daha tutkulu bir hal almaz mi seks? belki inanmazsiniz ama ben bir zamanlar iliskimize yeni heyecan gelsin diye kizin saclarini siyaha boyatmistim.
seks hayatiniz sizin kalitenizi belirler. kaliteli olun rica ediyorum.
yeni tanıştığı birine jartiyer giymek istememiştir çünkü orospu olarak yaftalanacağını düşünen kadındır. uzun süreli bir ilişkisinde giyiyorsa da bunu sadece sevgilisine yapıyordur başkalarının görme ihtimali oldukça azdır. ayrıca size ne insanların cinsel hayatından?
ekonominin dibe vurduğu ülkede her sike boka para harcadık bi jartiyerimiz kaldı. günlük yevmiyesi veya harçlığı bir jartiyer etmeyen bir sürü kadın vardır diye tahmin ediyorum. ayrıca aşk ile yapılan bir etkinlikte bu kadar naylon kokan hareketlere ne derece gerek vardır ?
deodorant kullanmayan erkeğe göre pek tabii kabul edilebilen bi davranıştır bence
(bkz:millet olarak aklımız fikrimiz sekste)
not: bir insanın cinsel yaşamı değil de düşünme becerisi kalitesini belirler. kalite donda değil beyinde olur.
kendini seksi hissetmek için ateşli iç çamaşırlarına ihtiyacı olmayan kadındır.