kaba erkek

gelişen dünyada kadınların onlarla aynı haklara sahip olduğunu yediremeyen zayıf erkek profili.
bu tip erkekler her şeyi şiddetle halletmeye meyilli tiplerdir. cinsiyetçi küfür desen ,şiddet desen hep onlardadır. özgüvenleri sanıldığı kadar yoktur. zaten şiddete meyilli oluşları özgüven eksikliğinden kaynaklıdır. bu tip erkekler gücü yettiği herkese saldırır, gücü yetmediği insana ise kuzu olur. evinde kuzu oldukları söylenir öyle bir şey yoktur kuzu falan değildirler. ellerine masaya vururlarmışmış da... biz o masayı sizin başka bir yerinize geçirmeyelim. neyse kabalaşmaya lüzum yok. kaba olan erkek üstüne alınır. kibar erkeklere de tavsiyem uzak durun bu erkeklerden ,bunlar sizi anında satar.
kaba " adam" diye açılmaması ince bir ayar olan başlık, yazarının eline sağlık
özgüven, sevgi eksikliklerini hayatlarının büyük bölümünde yaşadıklarından mütevellit kabalık yoluna başvururlar. adam değillerdir. kadınları ikinci sınıf vatandaş gibi görseler de kendilerinin beşinci sınıf ülkede dahi vatandaşlık yapamayacağını bilmezler. bu tipler genelde abaza olur hayatlarına bir kadın girdiği vakitte kendilerini dünyanın merkezi sanarlar
safinaz ile temel reis'in ocağına her daim incir ağacı dikmeye çalışan kabasakal. ağaç yaşken eğilir misâli, bize daha vitaminken tanıtılan kahrolası model.