kadınlar olarak kıllarımızı

başlığın tam hali "kadınlar olarak kıllarımızı almak zorunda değiliz".

arada çıkıp böyle söylemlerde bulunan tipler var evet. feminizmin yükselişi.

arkasında belli bir güruh geleceği düşüncesi ile bu güne kadar bunu söyleme cesaretini kendinden başka kimsenin söylemeyeceğini düşünerek, bi nevi öncülük görevi üstlenme varoşluğu. komik bulunuyor böyle söylemler, söyleyenden başka kimseninde bu durumu önemsemediğini bilse keşke. evet bunu söylediğin vakitte "kimsenin ne düşündüğü benim umrumda değil kendim için" görüşünü savunma mekanizmaları devreye sokuyor. ahh prensesler ahh!!
kaybolmuşluk, yalnızlık, söylediğiniz küfürlerin ve ayda bir kaç gün geçirdiğiniz önemsiz günlerin aşkınaaa..
kadınlar olarak kıllarımızı almak zorunda değiliz de estetik görünümünün dışında sağlık, kişisel bakım sevgili hemcinslerim. ha bi de sürekli feministlere laf atanlar bi g*tünüzü kaldırın da feminizmin ne olduğunu araştırın.
alma kardeşim alma yav tamam alma almaaaaaaaa!!!!!?!??!!!?!!!!? zaten insan görmüyorum görmediğim insanların kılı beni niye bağlasın ki sinirlendim yine. ama sana alkış güzel qıs genel güzellik algısına karşı asi bir baş kaldırı bu yağtığın. altın yapraklı taç kazanırsın artık aferin..
başlığı tam okuyunca evet kıllarını almak zorunda değil kimse. neden bu kadar abartılır anlamadım... kişi kendisinde kaba görünenden rahatsız olmuyorsa bu kimseyi ilgilendirmez. kişi özgürdür. kişi kişisel temizliğinde de özgürdür. onu ayıplayarak ya da kınayarak kimse bir yere varamaz. emin olun söyleyince tanrı, tanrıça ya da dünyanın en temiz insanı ünvanı size verilmiyor. öyle garip bir mevzudur ki özgür olduğunu söylediğimiz insanların kişisel temizliklerine karışır olduk. modanın yan etkileri sanırım bunlar. neyse isteyen kıllarının haklarını savunur isteyen totaliter sisteme geçer. amann diyorum ve sözü bu saçma mevzuyla ilgili yorumunu yazacak olan bir diğer yazara bırakıyorum.
ve yine bir feminizm tartışması qwjhask dalga geçilesi.
kıllarınızı almayıp evrimi kanıtlamaya falan mı çalışıyorsunuz napıyorsunuz anlamıyorum. tamam almayan almasın ama almayanlar lütfen toplu taşımaya binmesin erkeklerden sonra birde kızların parfümle karışmış ter kokusunu solumak istemiyoruz..
uzatıp boncuk takarsınız ucuna bize ne ?
böyle düşünen hanımefendiler ömür billah benim genlerimden mahrum kalacaktır zira üremek için asla ve asla kendilerini tercih etmeyeceğim. ona göre ayağınızı denk alın sakın ha sakın kıllı falan gezmeyin çok hassasım bu konuda. bakın sizden çocuk yapmam diyorum ve bu konuda çok ciddiyim. kaybolun hadi dağılın!
iyi de kuaförlerin bu tarz hizmetleri var niye kendiniz alıyorsunuz kızım mal mısınız ? diyerek hala salağa yattığım başlıktır.

gel gelelim,
bu feminaziler de biraz abartıyor gayrı.sanki zamanında miting düzenledik de ''kadın olarak bıyıklarınızı alacaksınız'' gibisinden.almazsan alma yav pala gamze
ya kızlar ister alın ister almayın kendi yaşamınız kimse karışamaz ancak gerçekten bir kıza kıl hiç yakışmıyor en azından ben yakıştıramıyorum.
bu tamamen kişisel bir seçimdir, yargılanmaması gerekir fakat şahsen almadığımda kaşınıyor o yüzden alıyorum dhjaskjs
hiç kimse hiçbirşeyin zorunda değil.
buldunuzda kılsızınımı istiyorsunuz.
genel bir algı olarak kadın denilince alımlı,temiz ve hoş olarak gözüktüğü için yıllardır bu olağan ve olması gereken birşeydir bana feminazilik falan yapmayın burda aq
evet kadınlar olarak kıllarımızı almak zorunda değiliz ama siz nasıl yaşıyorsunuz öyle ya? belki çocukluktan beri bize böyle öğretildiği için, her yerde kılsız bacaklar gördüğümüz için bilmiyorum ama aşırı tiksinç geliyor bana. değil başkasında kendimde bile görmekten rahatsız oluyorum kıl tüy.

yine de tercih ve hijyen meselesi
kadınlar olarak kıllarımızı salmalıyız ne tatava ettiniz ay