kadınlar

erkeklerin akil ve zekasi,ancak yirmisekiz yasina dogru tam gelismesine ulasir;kadin ise,tersine olarak ruh olgunluguna onsekiz'inde ulasir..bundan dolayi kadinlar,hayatlari boyunca cocuk olarak kalirlar.
-schopenhauer (1788-1860)
edit;şeytandır. melek olanlar da daha içindeki şeytanı çıkarmayanlardır.
ve yine,schopenhauer reyisin dediği şekilde; kadınınız yanıan giderken kamçınızı alın.
değer verilmesi gereken canlılardır. kadınların dikine gidildiği zaman hiç iyi sonuçlar doğmuyor. ne zaman saygı vr sevgi çerçevesinde iyi niyetli yaklaşırsan iyi davranırlar. sonuçta kötü düşüncelerle yaklaşıp moloz gibi davranmanın lüzumu yok ha bazısı mazoşist çöptür kötü davranırsın dövüyor ama seviyor diye diye erkeği kollar öylesi insan değil, kötü davranan erkek de çöptür bunu kabullenen kadın da çöptür. ordo ile vaaz vakti sona erdi hayırlı işler..
bazı kadınlar, hatta sadece kadınlar değil bazı insanlar gerçekten köpeklenmeyi seviyor itiraf etmeliyim. köpeklenmekten kastım elbette doggy pozisyonu değil. kendilerine kötü davranılması, aşağılanması bir şekilde onların gözünde sizi yükseltiyor. asla anlayamadığım bir durum.

kadın erkek herkese iyi davranın sevgili sözlük. hayat kısa, dünya küçük.
yine bir ekleme yapıcağım,kendi görüşüm ve kendi gördüğüm,analiz ettiğim şundan ibaret;erkek ve kadın.kim kimden daha üstün tartışması feminizmi doğuruyor.erkek açısından olaya bakarsak,günümüz toplumda ki adamlar kadını elde etmek için,2 meme için,duygusal ve mental olarak silkeniliyor.sonra google amcasına yazar,etkileme vs vs...kadınlar;ilgiya açtırlar.ve miyop.zihnin de soyut nedir bilmez.ayırt edemez.herkesin kabul edeceği bazı gerçekler,erkek mantığı genelde kadından üstün olur.dalga geçilesi bir toplumun sebebi,izdivaç programlarına dönen s.medyalar,kanallar vs.bu liste uzar gider.erkek savaşçı,kadın ise savaşçısını dinletecek konumdadır.
fazlasıyla hayalperest düşünen her zaman ilgiye muhtaç genelde çözemediğim karşı cins
kadınları anlayamamak diye bir şey yok bunu diyerek işin içinden sıyrılmaya çalışıyorlar
kadın kadındır çiçek babanızdır....:(
kadın olduğunu söylediğiniz zaman kadın olduğunu hatırlayan dişi birey. genellikle şaçma noktalara takılmakta gayet iyi olup yüzdelik dilimde bayağı bir kesimi dünyadan habersiz dışsallık vurgusu kurbanı. bu genlerinde olan bir şey tabiki.
bireydir. yapacağınız yorumların genellestirilmesi durumu daha kötü hale getirmekte ve bilinçli olmasını umdugum kitleye olan inancımı sondurmektedir sadece.