kadınların bakir erkek fobisi

konuya şöyle bir anımdan bahsederek gireceğim.

yakışıklı,tatlı bir beyefendiyle görüşmüştüm vakti zamanında malum süreç işledi bir buluştuk, iki buluştuk derken sıra "evde film izlemeye" geldi. tabi evde filmden eser yok. malum hazırlıklar yapıldı ve şov başladı ya kusura bakmayın ama ben hayatım da böyle bir öpüşme tarzı böyle bir rezalet görmedim. içimden diyorum "bu amcık ağızlı ne yapıyor"
neyse dedim sakin ol kızım bekle bekle derken asıl olaya geldiğimiz de bakın yemin ederim 10 saniye sürmedi. 10saniye ya!!! dedim "sen naptığını sanıyorsun"
"heyecanlandım" dedi özür diledi ve tekrar yapmamızı istedi. ya allah aşkına abi siz şaka mısınız jhdfsjfkjsfjskfns
tabi ben kalktım giyindim derken sigara yaktım olayın şokundayım hala gelmiş özür diliyor benden. tabi ki gururunu kıracak bir şey demedim ama içimden ölümüne sövüyorum. en sonunda tutamadı kendini bakir olduğunu söyledi ya dghfdahfadshshf
bakın gençler şu lanet olası seks dediğimiz şey normal bir şey yapın abi ya istediğiniz zaman karıya mı gidiyorsunuz sevgilinizle mi yapıyorsunuz yapın şu lanet şeyi benden size abla tavsiyesi.


not: cinsiyetçilik olarak algılanmasın lakin seks dediğiniz farklı bir olay. biz kadınlar erkeklerimiz gibi ota boka zevk alan,orgazm olan cinsten değiliz. bizim orgazm olmamız ve yaptığımız seksten zevk almamız biraz beyefendilerimizin tecrübesiyle alakalı bir konu. buradan bakir erkeklere en yakın zamanda seks yapmaya başlamalarını tavsiye ediyorum. öpüldünüz:ddddd
şimdi bu tavsiye üzerine çokta abartmayın bunun hastalığı falan var aman dikkat eheheh
ablam sen o yakışıklıyı bana yolla ben halledeyim :*
ulan ben anlamıyorum ya, millet erken boşalmaktan yakınır, ben boşalamıyorum. sonra partnerim diyor ki yeter bittim artık. herhalde farklı bir dünyada yaşıyorum ben.

ayrıca mastürbasyon yapmayan insanlarda da çok rastlanıyormuş erken boşalmaya. yapın abicim utanmayın, mastürbasyon yapın, yapmazsanız sıkıntı vardır.
10 saniye nefis süre. benim rekorum 3 saniye..
bende vardı bu. aşıldı... :))
bakir kardeşlerime tavsiyem, seks için asla para ödemeyin. ödeyen arkadaşlarım oldu lise dönemlerinde, şu an hepsinin güzin ablasıyım.*

erken boşalma problemi varsa,
-mastürbasyon öcü değil, yapın*
-kegel egzersizleri*
-google'da sex ed videoları, yazıları bulabilirsiniz çok rahat.*
performans tavsiyeleri
-spor yapın. haftada 5 paket sigara içip cumartesileri 1 saat halı saha spor olmuyor, çanakkale güzel yer, sahilde koşun edin. bisiklet alın sürün.
-fitseniz sigarayı az kullanın komple bırakmanıza gerek yok istemediğiniz sürece.*
-alkolü ağzınızla için.
-bilmiyorsanız kadınlarla konuşmayı öğrenin. ipucu: kadınlarda insan. psikoloji üzerine okumalar yaparsanız karşınızda ki insanı anlamanızda kolaylaşır.*
sağlık tavsiyesi ve iq testi
-her zaman korunun. 0-18 yaş arası bir çocuğun üniversite hariç ebeveynlerine çıkardığı masrafları ortalama 1.5 milyon dolar idi, 2-3 sene önce yapılan bir araştırmaya göre. bir paket kondom yine de daha hesaplı.
-düzenli partneriniz yoksa minimum 6 ay'da bir kontrole gidin.
-idiocracy izleyin. güzel eğitici bir film.
-hayır her zaman hayır demektir. bazı düşük zekalı kadınlar sizi aksine iddia etmeye çalışacak, naz diyecek kanmayın.
son olarak seks çok güzel bir şeydir ama abartılacak bir yanıda yoktur. şu çağda hemen hemen herkes sevişebilmektedir. o milyonda birlik istisna siz değilsiniz merak etmeyin.